Dariusz Król

16.11.2015 (12:26)

Gramy Co Chcemy - sprawdź nasze nowościWśród nowości na antenie Eski ROCK - Halestorm, Coldplay, Hozier, The CULT i Def Leppard!

Sprawdź na co stawiamy!

Halestorm - I Am The Fire
Tak ognistej Lzzy Hale po prostu nie można się oprzeć.... ;)
I Am The Fire to trzeci po Apocalyptic i Amen singiel z albumu 'Into the Wild Life'


Coldplay - Adventure In A Lifetime
Nowy krążek Chrisa Martina i spółki ma być ponoć najradośniejszą płytą zespołu w całej dyskografii. Pierwszy singiel Adventure In A Lifetime zdaje się to potwierdzać, ale mamy nadzieję, że znajdziemy na nim wesołego, ale rockowego ducha! Czekamy na 4 grudnia, gdy 'A Head Full Of Dreams' trafi na sklepowe półki.


The CULT - Dark Energy
Legenda powraca z nowym albumem! 5 lutego trafi do sprzedaży dziesiąty krążek długogrający legendarnej formacji The CULT. Najnowsze dzieło zatytułowane 'Hidden City' pilotuje singiel Dark Energy - The CULT w czystej nieprzekombinowanej postaci!


Hozier - Jackie And Wilson
Kolejne nagranie z obsypanego nagrodami debiutanckiego albumu 'Hozier' z mega hitem Take Me To Church. Tym razem bardziej chropowate - co cieszy!
W teledysku, który jest swoistym udokumentowaniem trasy koncertowej, znajdziemy też obrazki z występu na naszym Open'erze.


Def Leppard - Dangerous
Singiel pochodzi z wydanej 30 października po latach przerwy 11-tej płyty Anglików zatytułowanej 'Def Leppard'. Mówiąc najprościej - sprawdzone od lat brzmienie!

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz