Zrzucają złom z 10. piętra wprost na samochody! Zobacz szokujące nagranie [WIDEO]

i

Autor: Vimeo/Quad Solo, zrzut ekranu Zrzucają złom z 10. piętra wprost na samochody! Zobacz szokujące nagranie [WIDEO]

Zrzucają złom z 10. piętra wprost na samochody! Zobacz szokujące nagranie [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-05-05 19:27

Zrzucają złom z 10. piętra! Chodzi o wieżowiec na warszawskiej Woli. Do sieci właśnie trafiło szokujące nagranie. Zobacz wideo!

Do sieci trafiło szokujące nagranie. Chodzi o wieżowiec znajdujący się na warszawskiej Woli. W opisie nagrania możemy jedynie przeczytać, że mężczyźni zrzucają złom z 10. piętra budynku. Jak udało się nam ustalić, chodzi o budynek dawnej uczelni AlmaMer przy ul. Wolskiej 43.

Na wideo widzimy dwóch mężczyzn, którzy zrzucają z wysokości metalowe elementy. Trafiają dosłownie kilka centymetrów od zaparkowanych przed budynkiem samochodów.

Czytaj także: Powstaną drogi, które same się naprawiają! Jak to działa? Wyjątkowy projekt naukowców z PW

- W ramach tych naszych działań jesteśmy w kontakcie z urzędem dzielnicy, chociażby Wola. Wielokrotnie wspólnie były wysyłane pisma do różnych instytucji, które tez podejmowały w tym zakresie działania. Temat jest cały czas przez nas monitorowany. Policjanci cały czas dokonują kontroli posesji, która jest prywatna - mówi Marta Sulowska z wolskiej komendy policji.

Czytaj także: Eksperci za zniesieniem maseczek na świeżym powietrzu. Zmiany już od 15 maja

Dzielnica wielokrotnie apelowała do Powiatowego Nadzoru Budowlanego o zabezpieczenie tego budynku, ale działania Inspektoratu nic nie dają. - Niestety, mimo wielokrotnych prób zabezpieczenia ich przez PIMB, próby te okazały się nieskuteczne. Wciąż na teren tego wielokondygnacyjnego budynku dostają się osoby niepowołane. Dochodziło w tym miejscu do krytycznych sytuacji - mówi burmistrz Woli Krzysztof Strzałkowski.

Budynek nie jest odpowiednio zabezpieczony. Już wcześniej dochodziło tam do niebezpiecznych incydentów. W czerwcu ubiegłego roku z dachu budynku spadła nastolatka. 13-latka zmarła. Wcześniej doszło też m.in. do pożaru czy kradzieży.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Psychotest. Jaka fryzura najlepiej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki masz kształt twarzy?
Raport z anteny 05.05, godz.10
Źródło: Zrzucają złom z 10. piętra wprost na samochody! Zobacz szokujące nagranie [WIDEO, ZDJĘCIA]