Pudu

i

Autor: Sam Carlquist flickr.com / twitter.com/warszawa Pudu

Wybierz imię dla małej pudu - Warszawskie ZOO zorganizowało głosowanie! [VIDEO]

2021-07-06 15:07

To słodkie zwierzątko to pudu - jedna z najmłodszych mieszkanek Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Na imię dla maleństwa można zagłosować przez Internet! Z naszego artykułu dowiecie się, na jakie propozycje można głosować.

Mała pudu z Warszawskiego Ogrodu zoologicznego niedługo będzie miała imię! Pudu to rodzaj ssaka z podrodziny saren w obrębie rodziny jeleniowatych. Niewielkie zwierzątko, osiągające wymiary ok 80 cm długości i 25-40 cm wysokości w kłębie, występuje Ameryce Południowej. W Warszawskim ZOO żyje cała rodzina pudu, a niedawno na świat przyszła młoda samiczka. To jedna z najmłodszych mieszkanek stołecznego Ogrodu zoologicznego. Tuż po jej narodzeniu opiekunowie kopytnych poprosili internautów i internautki o propozycje imion. Ze wszystkich wybrano cztery, na które można zagłosować na Facebooku i Instagramie Warszawskiego ZOO. W sieci znalazło się też wideo przesłodkiego zwierzątka!

Miley Cyrus to królowa coverów

Mała pudu na nagraniu - zobaczcie wideo!

Na oficjalnym profilu Warszawy pojawiło się wideo, na którym uwieczniono małą pudu podczas spaceru. Maleństwo jest przesłodkie! Zobaczcie sami - filmik zamieszczamy poniżej.

Mi, Mia, Mili lub Mimi - zagłosuj na imię dla małej pudu

Spośród nadesłanych propozycji imion wybrano cztery, na które można zagłosować: Mi, Mia, Mili lub Mimi. Można to zrobić na Facebooku lub Instagramie ZOO w Warszawie. Głosujemy używając jeden z reakcji pod zdjęciem:

  • ?Mi
  • ❤ Mia
  • ? Mili
  • ? Mimi

Do kolejnego etapu zabawy przejdą 2 imiona, które zdobędą najwięcej reakcji. Głosowanie trwa do czwartku, 8 lipca, do godz. 10.00. Finałowe głosowanie rozpocznie się 8 lipca o godz. 12.00 i potrwa 24 godziny. W ankiecie w relacji na Instagramie i Facebooku głosować będzie można na jedno z 2 imion. Zwycięskie imię zostanie ogłoszone w poniedziałek, 12 lipca.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Wybierz imię dla małej pudu - Warszawskie ZOO zorganizowało głosowanie! [VIDEO]