Zaśpiewali na studniówce polski klasyk. Nagranie ma ponad 1,5 mln wyświetleń

i

Autor: Jakub Sadkowski Maturzyści z II LO w Białymstoku przygotowali specjalny pokaz. Nagranie tańca i występu wokalnego stały się hitem sieci

studniówka 2024

Zaśpiewali na studniówce polski klasyk. Nagranie ma ponad 1,5 mln wyświetleń

2024-01-23 11:09

Maturzyści z II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku przygotowali wyjątkową niespodziankę dla uczestników studniówki. Dwoje uczniów zaśpiewało kultowy przebój "Przetańczyć z tobą chcę całą noc". Do tego grupa inna grupa maturzystów odtańczyła specjalnie przygotowaną choreografię. Nagranie z tego wydarzenia stało się hitem w internecie.

Studniówka odbyła się w pod białostockim Dworku Czarneckiego w sobotę 21 stycznia. Tam maturzyści tradycyjnie uczcili symboliczne 100 dni pozostałe do egzaminu dojrzałości.

Nie zabrakło pięknych kreacji, wzruszeń i dobrej zabawy.

Zaśpiewali na studniówce polski klasyk. Nagranie ma ponad 1,5 mln wyświetleń

Uczniowie przygotowali kilka pokazów. Jednym z nich było wykonanie kultowego przeboju Anny Jantar "Przetańczyć z tobą chcę całą noc". Utwór zaśpiewała w duecie dwójka uczniów, a całość dopełnił specjalnie przygotowany taniec.

Nagranie z występu udostępnione na facebookowym profilu szkoły zawojowało internet. Filmik ma już niemal 2 miliony wyświetleń. Spotkał się także z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem. Internauci są zachwyceni.

"Tak oryginalnego pięknego i wzruszającego wykonania nie widziałam całą oprawa jak z bajki"."Coś pięknego. Oglądając to towarzyszył mi dreszcz. Po prostu brak mi słów żeby opisać moje wrażenie. Wszystkie szkoły powinny wziąć z tego przykład"."Gratuluję pomysłu ,wykonania i pracy jaką wszyscy włożyli w przygotowania"."Ślicznie, cudownie... po prostu dech w piersiach zapiera".

Napisali niektórzy z nich w komentarzach pod postem.

Studniówka 2024. Tańce, śpiewy i polonez z prezydentem

Imprezę swoją obecnością uświetnili także prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski, prywatnie absolwent liceum, oraz wojewoda podlaski Jacek Brzozowski, który przez 10 lat uczył w tej szkole historii.

Przedstawiciele lokalnych władz życzyli maturzystom powodzenia na egzaminach oraz dobrej zabawy, a także wspomnieli swoje przygody ze szkołą. Zatańczyli również tradycyjnego poloneza z uczniami.

My natomiast byliśmy na wydarzeniu i przygotowaliśmy relację z zabawy, którą możecie obejrzeć poniżej.

Studniówka II LO w Białymstoku. Tańce, śpiewy i polonez z prezydentem!