Włochy - Hiszpania RELACJA NA ŻYWO Euro: Półfinał Włochy - Hiszpania na żywo w INTERNECIE [WYNIK, SKŁADY]

i

Autor: Cyfra Sport Włochy - Hiszpania RELACJA NA ŻYWO Euro: Półfinał Włochy - Hiszpania na żywo w INTERNECIE [WYNIK, SKŁADY]

Włosi mogą WYGRAĆ EURO 2 RAZY w tym roku! Jak to możliwe?!

2021-07-07 9:26

Piłkarskie mistrzostwa Europy to niezwykle emocjonujące wydarzenia. Chociaż reprezentacja Polski nie ma już szans na zwycięstwo w finale Euro 2020, to wciąż możemy kibicować najlepszym drużynom. Wśród finalistów znalazła się reprezentacja Włoch. To jednak nie ich jedyny sukces. Włosi mogą WYGRAĆ EURO 2 RAZY w tym roku! Jak to możliwe?!

Spis treści

  1. Włosi mogą WYGRAĆ EURO 2 RAZY w tym roku! Jak to możliwe?!
  2. Euro 2020 - kiedy oglądać finał?

Włosi mogą WYGRAĆ EURO 2 RAZY w tym roku! Jak to możliwe?!

Mecz Włochów z Hiszpanią z pewnością przejdzie do historii. By wygrać spotkanie, włoska drużyna musiała pokonać swoich przeciwników w karnych. Nie było to łatwe! Kibice drżeli z niepewności do ostatnich minut. Wygrana zapewniła im miejsce w wielkim finale Euro 2020. Nie będzie to jednak jedyny sukces Włoch w tym roku. Prócz doskonałej formy swojej reprezentacji, słoneczna Italia może być dumna również ze swoich muzyków. Euro 2020 jest bowiem drugim europejskim konkursem po Eurowizji 2021, która już za nami. Miłośnicy mocnego brzmienia z pewnością pamiętają, że zwycięzcami została właśnie reprezentująca Włochy grupa Maneskin!

Jeśli Włosi wygrają Euro 2020, będą zatem zwycięzcami dwóch największych konkursów europejskich w jednym roku! Taka sytuacja nie miała jeszcze miejsca!

Euro 2020 - kiedy oglądać finał?

Finałowy mecz EURO 2020 zaplanowano na niedzielę 11.07.2021. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 21.00. Reprezentacja Włoch ma już zapewnione miejsce w finale. O tym z kim się zmierzy zadecyduje mecz półfinałowy Anglia - Dania, który obejrzymy 7 lipca.

Źródło: Włosi mogą WYGRAĆ EURO 2 RAZY w tym roku! Jak to możliwe?!