Wielkie Granie na jubileusz! W tym kraju tego jeszcze nie było

i

Autor: Archiwum eska.pl Stadion Narodowy w Warszawie

Chcesz wystąpić na PGE Narodowym z wielkimi gwiazdami? Szykuje się "Wielkie Granie"! Sprawdź, jak się zgłosić!

2022-05-16 16:14

1000 artystów i 100 utworów do wyboru na 10-lecie Stadionu Narodowego w Warszawie! Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy, ale do ich zespołów może dołączyć każdy z nas! Jak się zgłosić? Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

1000 artystów na 10-lecie!

W tym roku PGE Narodowy obchodzi swoje 10-lecie! Z tej okazji zorganizowane zostanie wiele wydarzeń, w tym jedno naprawdę wyjątkowe. Na stadionie zorganizowany zostanie specjalny koncert, z rekordową liczbą uczestników. W  imprezie "Wielkie Granie" weźmie udział aż 1000 artystów! Zostaną oni podzieleni na cztery sekcje:

  • gitarzystów,
  • basistów,
  • perkusistów
  • i wokalistów.

Na płycie Stadionu Narodowego wykonają 25 utworów - jednocześnie! Ambasadorem wydarzenia jest lider Lady Pank, Jan Borysewicz.

- Wielokrotnie grałem na dużych imprezach, nawet do 100 tysięcy ludzi. Natomiast wydaje mi się, że czegoś takiego w tym kraju jeszcze nie było. To jest coś fantastycznego! - mówił Borysewicz.

Jak się zgłosić?

Do wielkiego zespołu zgłosić może się każdy. Wystarczy wysłać zgłoszenie, a wszelkie informacje znajdują się na stronie wielkiegranie.pl . Liderami sekcji będą:

  • Jacek Królik (gitarzyści),
  • Wojtek Pilichowski (basiści),
  • Michał Dąbrówka (perkusiści)
  • i Joanna "Ruda" Lazer (wokaliści).

Gośćmi specjalnymi koncertu będą z kolei m.in. Grzegorz Skawiński, Urszula, Małgorzata Ostrowska czy Andrzej Krzywy. Organizatorzy spodziewają się do 40 tysięcy widzów koncertu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Express Biedrzyckiej 16.05 (Jan Maria Jackowski, prof. Siewierska-Chmaj, gen. Mieczysław Cieniuch) Sedno Sprawy: Grzegorz Schetyna

QUIZ: Radio, winyle i kasety w PRL-u. Czego się wtedy słuchało?

Pytanie 1 z 10
W utworze „Aqualung” Jethro Tull, wielkim przeboju początku lat 70., padają słowa - Czuję się jak:
Źródło: Chcesz wystąpić na PGE Narodowym z wielkimi gwiazdami? Szykuje się "Wielkie Granie"! Sprawdź, jak się zgłosić!