Ryzykowne zachowanie na A2

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Ryzykowne zachowanie na A2

Ten kierowca postradał rozum! Zobaczcie, co wyprawiał na A2 [WIDEO]

2021-09-30 15:15

Zachowanie tego kierowcy ciężko zrozumieć, a jeszcze ciężej usprawiedliwić! Co gorsza, stwarzał zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu na pełnej samochodów autostradzie A2! To, co robił, zostało utrwalone na nagraniu. Znajdziecie je w naszym artykule.

To niestety kolejny przykład bezmyślnego narażania siebie i innych uczestników ruchu. Przez brak umiejętności zapanowania nad negatywnymi emocjami, ten kierowca zaczął zachowywać się tak, jakby zupełnie postradał rozum! Nagranie wykonane kamerką umieszczoną za szybą innego pojazdu trafiło niedawno do sieci. Wideo udostępnione na kanale YouTube Stop Cham jest szokujące i z pewnością możemy je potraktować jako materiał ku przestrodze. Naszą reakcją na awanturujących się kierowców powinno być jak najszybsze oddalenie się od nich, bez wdawania w zbędne dyskusje. Do czego doszło na A2? Nagranie znajdziecie w dalszej części artykułu.

Agresja na cmentarzu dziennikarze zaatakowani

Puściły mu nerwy - blokował samochody i biegał po jezdni

Wideo z kanału Stop Cham zostało nakręcone na autostradzie A2, na wysokości drogi ekspresowej S11. Kamera pokładowa jednego z pojazdów zarejestrowała kuriozalną sytuację - kierowca TIRa blokuje pojazdy na środku ruchliwej autostrady i sam wybiega na jezdnię! Wyraźnie widać, że jest wzburzony, a złość kieruje przeciw prowadzącemu czarnego busa. Auto odjeżdża, ale tirowiec nie daje za wygraną. Dogania busa i wykonując niebezpieczny manewr zajeżdża mu drogę. Tak jak poprzednio, wybiega na jezdnię, zmuszając kierowców do omijania jego i jego pojazdu.

QUIZ: Piłka nożna - czy wiesz o jakie pieniądze chodzi?

Pytanie 1 z 12
Szalona cena za oryginalną koszulkę reprezentacji Polski, której producentem jest Nike, wywołała falę oburzenia. Podczas Mistrzostw Świata w Korei i Japonii za drogie koszulki naszych piłkarzy krytykowano by firmę…

W opisie filmu czytamy, że kierowcę ciężarówki najprawdopodobniej zdrenowało to, że bus poruszał się środkowym pasem, zamiast zjechać na prawdę stronę, czym spowalniał ciężarówkę. Niezależnie jednak od powodów, kierowca, w szczególności zawodowy, nie powinien dawać się ponieść emocjom. Od jego zachowania i reakcji zależy bezpieczeństwo wielu osób na drodze!

Źródło: Ten kierowca postradał rozum! Zobaczcie, co wyprawiał na A2 [WIDEO]