ŚLUB ONLINE w 2021 roku: nowa usługa już niebawem w sotlicy. O co chodzi?

2021-02-23 11:25 a.d.
Serce, ślub
Autor: Pixabay

ŚLUB ONLINE w 2021 roku: nowa usługa już niebawem w stolicy. O co chodzi? Wszystko za sprawą internetowego streamingu dzięki któremu, od teraz, można transmitować całość ceremonii. Dla przyszłych małżonków jest to niezwykłe ułatwienie, bowiem obecnie, ze względu na panujące obostrzenia, podczas zaślubin mogą im towarzyszyć wyłącznie świadkowie i fotograf.

Twój ślub cywilny w internecie? Interpelację w sprawie bezpłatnej transmisji online ze ślubów cywilnych złożyła radna Woli Joanna Tracz-Łaptaszyńska. „Zwracam się z prośbą o zorganizowanie bezpłatnego przekazu / transmisji online, ze ślubów cywilnych zawieranych w Urzędzie Dzielnicy Wola, wzorem miasta Gdynia. W czasie pandemii dzięki takiemu rozwiązaniu uczestniczyć będą mogły bliskie osoby, które nie mogą brać udziału w uroczystości z racji ograniczeń wprowadzonych w związku z panująca pandemią wirusa Covid-19” - napisała radna.

Transmisja ślubu przez internet - jak to działa?

Usługa działa już w Gdańsku! Jak to działa? Przyszli nowożeńcy, którzy chcą skorzystać z nowej usługi, muszą jedynie zaakceptować regulamin i z wyprzedzeniem złożyć specjalny wniosek, podając adresy mailowe, na które zostanie przesłany link do transmisji.

Jak wspierać dzieci i młodzież podczas nauki zdalnej i izolacji? | Poradnik Zdrowie