Poszła do SPA i przeżyła SZOK. To, co zobaczyła przeszło jej wyobrażenia!

i

Autor: Screenshot/Google Street View

Poszła do SPA i przeżyła SZOK. Z przerażeniem patrzyła na to, co tam się dzieje!

2021-08-18 9:15

Turystka poszła do jednego z londyńskich SPA. Po wejściu przeżyła szok! To co zobaczyła przeszło jej najśmielsze wyobrażenia. Kobieta nie przypuszczała, że czas spędzony w SPA sprawi jej tyle zaskoczenia i wprawi ją w ogromne onieśmielenie! Po swojej wycieczce postanowiła podzielić się pikantnymi szczegółami w sieci.

Mieszkańcy północno-zachodniej części Londynu, a dokładnie Kentish Town zapewne wiedzą z czym wiąże się wizyta w SPA pod nazwą Rio, ponieważ jest ono tam bardzo znane. W swojej ofercie, a raczej opisie oferty możemy przeczytać, że Rio to dobre miejsce dla wszystkich którzy wkraczają w bardziej wyzwolony styl życia. Dodatkowo, ośrodek reklamuje się w sieci jako wiodący ośrodek odnowy biologicznej dla naturystów. O tym nie wiedziała pewna turystka, która chciała zaczerpnąć jedynie chwili relaksu, a skończyło się na ogromnym szoku, jaki przeżyła. Po wizycie w Rio, kobieta postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami w sieci. W jej wpisie nie brakuje pikantnych szczegółów na temat innych osób, które w tym samym czasie zabawiały się w basenach i jacuzzi. Jak sama pisze, po chwili tam spędzonej po prostu uciekła ze SPA. Co tam się działo?

Spis treści

  1. Poszła do SPA i przeżyła SZOK!
  2. Poszła to SPA i przeżyła SZOK! Pikantne szczegóły z wizyty

Poszła do SPA i przeżyła SZOK!

Turystka jak sama opisuje, postanowiła dołączyć do swojej przyjaciółki, która wybierała się na imprezę w SPA. - Wrzuciłam tylko ręcznik do torby i pojechałam – opisuje. Według jej relacji, do pewnego momentu wszystko wyglądało zupełnie normalnie. Po wejściu do ośrodka trafiła do przebieralni, ale kiedy poszła dalej… przeżyła szok.

- Kiedy poszłam dalej, z przerażeniem zorientowałam się, że wszyscy wokół mnie są nadzy. Poczułam się jakby ktoś wrzucił mnie do lodowatego basenu bez ostrzeżenia. Zupełnie nie wiedziałam, co mam zrobić. Miałam tylko jedną myśl: za nic w świecie nie zdejmę mojego bikini w panterkę – opisuje kobieta.

Poszła to SPA i przeżyła SZOK! Pikantne szczegóły z wizyty

Mimo że nikt nie prosił kobiety o zdjęcie bikini, ta mogła czuć się skrajnie onieśmielona. Dlaczego?

- Para przede mną zabawiała się pod wodą. Zupełnie nie próbowali się z tym kryć. Wręcz przeciwnie. Miałam wrażenie, że jeszcze większą przyjemność sprawia im moje przerażone spojrzenie – relacjonuje dalej.

To nie jedyny widok jaki zaskoczył turystkę, bo gdy spojrzała w inną stronę:

- W basenie obok jakaś pani namiętnie całowała się (chyba ze swoim mężem). W tym samym czasie kontynuowała pod wodą igraszki z innym facetem – dodaje.

Beata Kozidrak i Katarzyna Pietras jak dwie krople wody
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś na plaży naturystów?
Źródło: Poszła do SPA i przeżyła SZOK. Kobieta opisała pikantne szczegóły!