Lisa Marie

i

Autor: Cover Images/East News Lisa Marie Presley nie żyje

Lisa Marie Presley nie żyje. Córka Elvisa i była żona Jacksona miała 54 lata

2023-01-13 7:58

Dotarły do nas bardzo smutne wieści ze Stanów Zjednoczonych. Lisa Marie Presley, córka legendarnego króla rock and rolla Elvisa Presleya, nie żyje. O śmierci artystki, która zaledwie dwa dni temu brylowała na Złotych Globach, poinformowała jej matka, Priscilla Presley. Kobieta miała 54 lata.

Lisa Marie Presley nie żyje. Wstrząsającą informację przekazała matka aktorki i wokalistki, Priscilla Presley. Zaledwie dzień po uczestnictwie w gali Złote Globy, na której świętowano sukces filmu Elvis, amerykańskie media poinformowały o przewiezieniu Lisy Marie do szpitala w związku z możliwym zatrzymaniem akcji serca. Według specjalizującego się w plotkach serwisu TMZ, który jako jeden z pierwszych potwierdził zgon, lekarze długo walczyli o życie córki króla rock and rolla, wprowadzając ją w śpiączkę.

Moja ukochana córka Lisa Marie została przewieziona do szpitala. Teraz ma najlepszą opiekę. Proszę miejcie ją i naszą rodzinę w swoich modlitwach. Odczuwamy modlitwy z całego świata i prosimy o prywatność w tym czasie - prosił w mediach społecznościowych Priscilla. 

Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu posta żona Elvisa Presleya potwierdziła śmierć swojej jedynej córki.

Elvis szpiegiem rządu USA? Netflix zaprezentuje nam nietypową interpretację króla rock ‘n’ rolla

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Lisa Marie Presley nie żyje

Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie – napisała Priscilla Presley w oświadczeniu dla magazynu People.

Lisa Marie Presley była jedyną córką Elvisa Presleya i jego oczkiem w głowie. To właśnie na jej cześć król rock and rolla nazwał swój prywatny odrzutowiec "The Lisa Marie". Jej życie prywatne dalekie było jednak od idealnego. Lisa Marie miała czterech mężów - Danny'ego Keougha, Michaela Jacksona, Nicolasa Cage'a i Michaela Lockwooda. W 2020 roku jej 27-letni syn, Benjamin Keough, targnął się na swoje życie.

Lisa Maria Presley zmarła 12 stycznia 2023 roku w Calabasas, w Stanach Zjednoczonych. Miała zaledwie 54 lata.  

Sonda
Lubisz muzykę Elvisa Presleya?
Źródło: Lisa Marie Presley nie żyje. Córka Elvisa i była żona Jacksona miała 54 lata