Tomas Pekhart na treningu Legii Warszawa

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Tomas Pekhart na treningu Legii Warszawa

Legia Warszawa - Napoli: WYNIK MECZU - ile jest w spotkaniu grupowym LE?

2021-11-04 18:40

Legia Warszawa rozgrywa kolejny mecz w ramach Ligi Europy 2021. To rewanż z włoskim klubem Napoli, który pokonał wojskowych w poprzednim spotkaniu. Areną zmagań jest Stadion Wojska Polskiego przy Łazienkowskiej 3. W naszym artykule sprawdzicie, jaki jest aktualny wynik.

Ile jest w meczu Legia Warszawa - Napoli? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice Wojskowych, którzy nie mogą śledzić spotkania na żywo. Legia - Napoli to czwarte starcie warszawskiego klubu w ramach fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy. Legia Warszawa ma za sobą dwa zwycięstwa - na wyjeździe wygrali ze Spartakiem Moskwa 1-0, natomiast grając u siebie pokonali Leicester City, również 1-0. Ulegli tylko raz, właśnie w meczu z Napoli. 21. października na Stadio San Paolo Wojskowi przegrali z włoskim klubem 3-0. Mimo to Legioniści utrzymali pierwsze miejsce w tabeli grupy C. Dziś wszyscy liczą na umocnienie pozycji zwycięstwem. Byłoby to też odegranie się za ostatnią porażkę. Rywalizacja przy Łazienkowskiej 3 to ważne wydarzenie, w którym szkoda byłoby nie uczestniczyć. Sprawdzajcie więc wynik meczu Legia - Napoli na bieżąco i poczujcie emocje płynące ze stadionu!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Legia - Napoli - ILE JEST?

Mecz Legia Warszawa - Napoli rozpoczął się o godzinie 18:45. Aktualny wynik to 1 - 4.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Napoli. Sprawdź wynik meczu