Mateusz Morawiecki

i

Autor: PAP/Radek Pietruszka

Konferencja premiera - 18.11.2020. O której i gdzie oglądać na żywo? [NOWE OBOSTRZENIA]

2020-11-18 8:19

Konferencja premiera - 18.11.2020. O której i gdzie oglądać na żywo? Czy dziś poznamy informacje o ewentualnych, nowych obostrzeniach lub ich poluzowaniu? Gdzie na żywo oglądać konferencję premiera 18 listopada? Już dziś cała Polska oczekuje informacji na temat poluzowania niektórych obostrzeń w związku ze spadkiem liczby wykrytych zachorowań na koronawirusa!

Konferencja premiera - 18.11.2020. O której i gdzie oglądać na żywo? [NOWE OBOSTRZENIA]Jakie obostrzenia będą wprowadzone? Kiedy konferencja premiera dzisiaj? To często zadawane pytanie, bo o tym, co dzieje się w naszym kraju, Polacy chcą być na bieżąco. Do tej pory szef rządu ogłaszał nowe obostrzenia lub informował o obecnej sytuacji na konferencjach. Zazwyczaj miały one miejsce we wtorki, czwartki lub piątki. Udział w nich biorą również ministrowie: Minister Edukacji Narodowej czy Minister Zdrowia. Czy dziś dowiemy się, jakie nowe obostrzenia, zasady i przepisy wejdą w życie w weekend 21-22 listopada? Czy będzie kwarantanna narodowa? Z informacji medialnych wynika, że czekać nasz może wcześniejsze poluzowanie niektórych obostrzeń. Być może w najbliższy weekend otworzone zostaną niektóre sklepy meblowe czy galerie handlowe. Oczywiście z zachowaniem środków bezpieczeństwa! Być może dowiemy się równie, kiedy dzieci wrócą do szkół.

Konferencja premiera - 18.11.2020. O której i gdzie oglądać na żywo?

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego 18 listopada jeśli się odbędzie, to najpewniej koło godziny 12. Jeśli tak się nie stanie, to  najprawdopodobniej będziemy musieli poczekać do 19 listopada, by dowiedzieć się o dalszych planach rządu. Transmisja z konferencji na żywo 18 listopada, jeśli ta się odbędzie, będzie dostępna m.in. w telewizji na kanałach TVP Info oraz TVN24.

Protest taksówkarzy w Gdańsk "Pogrzeb pod Urzędem Wojewódzkim"
Sonda
Czy zaszczepisz się na koronawirusa?
Źródło: Konferencja premiera - 18.11.2020. O której i gdzie oglądać na żywo? [NOWE OBOSTRZENIA]