Mateusz Morawiecki. Konferencja dotycząca kolejnych obostrzeń

i

Autor: TWITTER

Konferencja premiera - 12.11.2020. O której oglądać? Jakie obostrzenia będą wprowadzone?

2020-11-12 11:02

Konferencja premiera - 12.11.2020. O której oglądać? Jakie obostrzenia będą wprowadzone? Jak w każdy czwartek, 12 listopada spodziewamy się konferencji premiera Mateusza Morawieckiego. Czy dziś poznamy informacje o ewentualnych, nowych obostrzeniach? Wśród nich może znaleźć się kwarantanna narodowa lub wprowadzone zostaną czarne strefy w Polsce! Gdzie na żywo oglądać konferencję premiera 12 listopada?

Konferencja premiera - 12.11.2020. O której oglądać? Jakie obostrzenia będą wprowadzone? Kiedy konferencja premiera dzisiaj? To często zadawane pytanie, bo o tym, co dzieje się w naszym kraju, Polacy chcą być na bieżąco. Do tej pory szef rządu ogłaszał nowe obostrzenia lub informował o obecnej sytuacji na konferencjach. Zazwyczaj miały one miejsce we wtorki, czwartki lub piątki. Udział w nich biorą również ministrowie: Minister Edukacji Narodowej czy Minister Zdrowia. Czy dziś dowiemy się, jakie nowe obostrzenia, zasady i przepisy wejdą w życie w weekend 14-15 listopada? Czy będzie kwarantanna narodowa? Rząd wprowadzi czarne strefy?

Konferencja premiera - 12.11.2020. O której oglądać?

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego na 12 listopada nie została wcześniej zaplanowana. Mimo, że przyzwyczailiśmy się już do wprowadzanych w czwartki obostrzeń i podawanych nowych informacji, to najprawdopodobniej będziemy musieli poczekać do 13 listopada, by dowiedzieć się o dalszych planach rządu. Transmisja z konferencji na żywo 13 listopada, jeśli ta się odbędzie, będzie dostępna m.in. w telewizji na kanałach TVP Info oraz TVN24.

Tak wygląda centrum Warszawy po Marszu Niepodległości
Sonda
Czy kwarantanna może mieć negatywne skutki dla zdrowia?
Źródło: Konferencja premiera - 12.11.2020. O której oglądać? Jakie obostrzenia będą wprowadzone?