KABATY: budynki układają się w napis - spróbujcie zgadnąć, co chcą nam powiedzieć!

i

Autor: www.google.com/maps KABATY

KABATY: budynki układają się w napis - spróbujcie zgadnąć, co chcą nam powiedzieć!

2021-04-15 14:04

Czy dzielnica Kabaty chce nam coś przekazać? Zdjęcia z satelity pokazują, że budynki na jednym z osiedli układają się w dziwaczny napis. Warszawiacy już zaczęli się bawić w rozszyfrowywanie przekazu z Kabat.

Kabaty zaskakują... z lotu ptaka! Osiedle leżące na południowym krańcu Warszawy ujawnia dość zaskakujący widok na mapach google. Przyglądając się uważnie można stwierdzić, że w pewnym miejscu budynki układają się w napis! Rozróżnić można między innymi litery: C, J, S, H i G, jednak każda próba ułożenia ich w sensowne słowo kończy się fiaskiem. Mimo to mieszkańcy i mieszkanki Warszawy próbują rozszyfrować kabacki przekaz. Satelitarne zdjęcie budynków pojawiło się na Facebooku Architecture Snob. Strona zachęciła wszystkich do zabawy w odgadnięcie tego, co chcą nam powiedzieć warszawskie Kabaty. Może Wam się uda?

Jechał rozbitym renault ekspresówką

Napis na Kabatach - "Miejmy nadzieję, że kosmici nie odczytają tego jako obelgi"

W komentarzach pod postem Architecture Snob internauci i internautki bawią się w rozszyfrowywanie ukrytego przekazu budynków na Kabatach. Być może to informacja dla pozaziemskich cywilizacji? Cóż, jedna z komentujących napisała - Miejmy nadzieję, że kosmici nie odczytają tego jako obelgi. Bo będzie z nami kiepsko.

Kabaty w google maps

Jak znaleźć kabacki napis? Te budynki rzucają się w oczy szczególnie w podglądzie satelitarnym map google. Osiedle znajduje się przy ul. Wąwozowej i Kabackim dukcie. Sprawdźcie sami.

Źródło: KABATY: budynki układają się w napis - spróbujcie zgadnąć, co chcą nam powiedzieć!