Jak dbać o dobre zdrowie przez długie lata? Rozmowa z Agnieszką Surmą

i

Autor: Materiały prasowe Drogowskazy: o układaniu zdrowia

Jak dbać o dobre zdrowie przez długie lata? Rozmowa z Agnieszką Surmą

2022-08-29 13:46

Nikt raczej nie kłóci się ze stwierdzeniem, że zdrowie jest najważniejsze. Niestety, dbanie o nie nie przychodzi nam wcale tak łatwo. Siedzący tryb życia, nieodpowiednie odżywanie się, stres czy zbyt mała ilość snu to obecnie jedne z najczęstszych czynników, które naruszają nasze dobre samopoczucie. Jak to zmienić? Przy odrobinie wysiłku, wytrwałości i systematyczności jest to możliwe! O sposobach na poukładanie sobie zdrowia w rozmowie z Michałem Poklękowskim w najnowszym odcinku "Drogowskazów" opowiada dietetyczka Agnieszka Surma!

Wszyscy chcielibyśmy cieszyć się dobrym zdrowiem do późnej starości. Przy odrobinie wysiłku, wytrwałości i systematyczności jest to możliwe! Zdrowie można sobie poukładać, a ta układanka zawiera tylko kilka elementów. Są to: dobry sen, dobre relacje z innymi, właściwa dieta, odpowiednia dawka ruchu, ograniczanie stresu i badania profilaktyczne, które Polacy niestety nadal wykonują niechętnie. Choć wymaga to nieco wysiłku, stałości o konsekwencji, to gra zdecydowanie jest warta świeczki - przecież nie ma nic ważniejszego, niż nasze zdrowie. 

Drogowskazy: o układaniu zdrowia

Gość tej edycji Drogowskazów przekonuje, że wszystkie te składniki odpowiednio połączone dadzą nam oczekiwany efekt w postaci dobrego zdrowia przez długie lata życia! Podpowiedzi pojawią się w programie. Gościem Michała Poklękowskiego jest Agnieszka Surma, dyplomowany dietetyk, współautorka książki "Jak poukładać zdrowie"

Listen to "O układaniu zdrowia [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.