Groźny wypadek w centrum Warszawy. Samochód wjechał w przystanek autobusowy

i

Autor: policja.gov.pl, zdjęcie ilustracyjne Groźny wypadek w centrum Warszawy. Samochód wjechał w przystanek autobusowy

Groźny wypadek w centrum Warszawy. Samochód wjechał w przystanek autobusowy [UTRUDNIENIA]

2021-04-28 19:58

Groźny wypadek w Warszawie.​ Kierowca auta osobowego wjechał w przystanek autobusowy w Alejach Jerozolimskich. Do wypadku doszło na przystanku Krucza w centrum miasta. Jedna osoba została poszkodowana.

Groźny wypadek w Warszawie.​ Kierowca osobówki wjechał w przystanek autobusowy w Alejach Jerozolimskich. Do wypadku doszło na przystanku Krucza w centrum miasta. W tym czasie na ławce obok siedziały dwie młode kobiety. Jedna z nich została poszkodowana.

- Kierujący wjechał w znak przystanku autobusowego, który na skutek uderzenia spadł nieopodal ławki, na której przebywała kobieta. Została ona ranna na skutek tego zdarzenia. Na miejscu pojawił się zespół medyczny, który zbadał kobietę. Na szczęście została ona na miejscu, nie wymagała przewiezienia do szpitala - mówi nam Gabriela Putyra ze stołecznej policji.

Wiadomo, że kierowca - sprawca wypadku był trzeźwy. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i policja.Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Groźny wypadek w centrum Warszawy. Samochód wjechał w przystanek autobusowy [UTRUDNIENIA]