Gość twierdził, że zna świetny skrót i zawisł na molo w Pucku

i

Autor: freeimages.com/Troy Stoi

Gość twierdził, że zna świetny skrót i zawisł na molo w Pucku

2021-07-19 12:45

Z pewnością każdy z was spotkał takiego gościa, który zapewniał, że zna miasto jak własną kieszeń. Na dodatek wspominał, że ma w zanadrzu kilka skrótów, a jak przychodziło co do czego, to jechało się dwa razy dłużej. Pewien gość wszedł na wyższy poziom i chciał skrócić drogę przez molo. Jakież było jego zdziwienie, gdy jego samochód zawisł między deskami.

O takich ludziach powstają legendy i chyba każdy takiego kogoś spotkał w swoim życiu. Chodzi o ludzi, którzy zapewniają, że znają miasto i jego topografie jak własną kieszeń,a  gdy przychodzi co do czego, gubią się po pierwszym zakręcie ale twierdzą, że znają super skrót. Pewien facet chciał skrócić drogę przez molo i już na nim utknął.

Wywiadówka: Mery Spolsky

Jechał na skróty i utknął na molo. Takie rzeczy w Pucku

Jak poinformowali przedstawiciele straży miejskiej w Pucku:

Kierowca samochodu dostawczego chciał sobie skrócić drogę do restauracji, do której miał dowieźć towar i wjechał na molo mimo zakazu. W wyniku ciężaru pękły deski, auto zawisło na zderzaku i pace samochodu.

Miało być szybko, a wyszło niebezpiecznie i słabo, ponieważ molo jest wyłączone z użytkowania, a deski trzeba naprawić. Następnym razem, kierowca dostawczaka zastanowi się dwa razy, zanim zacznie jeździć na skróty.

Sonda
Czy lubisz stare samochody i motocykle?