Kto to powiedział: Wójt czy Ksiądz? Quiz dla największych wielbicieli serialu Ranczo

i

Autor: AKPA Quiz - sprawdź, czy wiesz, czy powiedział to Wójt czy Ksiądz z serialu "Ranczo"

QUIZ

Wójt czy Ksiądz? Który z bohaterów powiedział ten cytat? Quiz dla wielbicieli serialu "Ranczo"

2024-05-27 14:50

W polskiej telewizji nie brak duetów już dziś zupełnie legendarnych, postaci, które zdają się ze sobą stale działać i uzupełniać się wzajemnie. Karol Krawczyk i Tadzio Norek, Ferdek i Walduś Kiepscy, Wiesio Graczyk i Buła czy Piotr i Paweł Kozioł. Te dwie ostatnie postaci stanowią prawdziwy filar serialu "Ranczo" - czy jesteś w stanie dopasować do nich konkretne frazy?

Już za niespełna dwa lata minie dwadzieścia (!) lat od dnia, kiedy to na antenie telewizji polskiej zadebiutował serial Ranczo. Produkcja bardzo szybko przyciągnęła wierne grono widzów, którzy zachwycili się klimatem, humorem, scenariuszem i tym, w jaki sposób zbudowane zostały sylwetki głównych bohaterów. Do tego grona zaliczani są, chyba najbardziej znany bliźniacy w historii polskich seriali, czyli Piotr i Paweł Kozioł. W obu, czyli Księdza i Wójta, brawurowo wcielił się Cezary Żak, a sceny, w których pojawiają się obie postaci, stanowią prawdziwy popis aktorstwa. Żak stworzył dwa, zupełnie różne od siebie charaktery: spokojnego, wyważonego, wrażliwego na innych proboszcza parafii w Wilkowyjach i gwałtownego, wybuchowego, nastawionego na zdobycie władzy i rozgłos wójta gminy Wilkowyje.

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!

Czy jesteś w stanie rozpoznać, kto to powiedział?

Obie postaci w czasie trwania serialu wypowiedziały kwestie, które stały się już niemal ikoniczne. Czy jesteś w stanie rozpoznać, kto wypowiedział dany cytaty - Wójt czy Ksiądz?

Sprawdź się w poniższym quizie:

Kto to powiedział: Wójt czy Ksiądz? Quiz dla największych wielbicieli serialu "Ranczo"

Pytanie 1 z 10
Kto to powiedział: Wójt czy Ksiądz? "Jak w promocji czy za darmo, to prędzej czy później trzeba będzie za to słono zapłacić"
Listen on Spreaker.