Axl Rose - tego mogliście nie wiedzieć o wokaliście Guns N' Roses

i

Autor: Axl Rose - tego mogliście nie wiedzieć o wokaliście Guns N' Roses/screen: youtube.com/channel/UCIak6JLVOjqhStxrL1Lcytw

'Welcome To The Jungle' był najsłabszym numerem na demówce Guns N' Roses. Tak twierdzi były manager grupy

2020-11-17 11:49

Guns N' Roses mają na koncie piosenki i albumy, które są do dzisiaj uznawane za pomnikowe i bardzo ważne dla historii muzyki rockowej. Jak twierdzi były manager grupy, numer ''Welcome To The Jungle'', był najsłabszym kawałkiem na kasecie demo zespołu.

Guns N' Roses mają w swojej dyskografii rzeczy, które spokojnie można nazwać kultowymi i takimi, które jeszcze przez lata będą inspirować wiele osób. Jak każdy, nawet Gunsi zaczynali jako młody zespół i musieli wysłać demówkę. Jak twierdzi ich były manager, na kasecie demo znajdowało się wiele numerów, ale najsłabszy był ''Welcome To The Jungle''.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Najsłabsze na demówce było ''Welcome To The Jungle'', tak twierdzi były manager Guns N' Roses

Alan Niven był menadżerem Guns N’ Roses w latach 1987-1991 i w wywiadzie dla ''Rock Talk With Mitch Lafon'', stwierdził, że hitowe ''Welcome To The Jungle'' było najsłabsze ze wszystkich numerów:

To była wspaniała piosenka ze wspaniałym tekstem, ale na tej demówce, którą dostałem od Geffena była jednym z najsłabszych numerów. Powiedziałem potem: „Na tej demówce jest jeden numer, na który warto zwrócić uwagę. Tutaj brzmi słabo, ale to może być jedna z najważniejszych piosenek na taśmie”. A było nią „Jungle”, ten numer sprawiał, że krew krążyła mi szybciej. Oto miałem przed sobą zespół obwiesi z rynsztoka, którzy mieli jakieś polityczne poglądy.

Jak było dalej, wiemy już wszyscy.