Victoria de Angelis, Maneskin

i

Autor: Instagram.com/vicdeangelis

Victoria De Angelis - kim jest piękna basistka zespołu Maneskin?

2021-05-24 11:50

Maneskin to zespół, który wygrał 65. Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 zdobywając aż 524 punkty. Widzowie zainteresowali się tym młodzieżowym zespołem w stylu glam rock. Wszyscy skupili się na artystach, którzy tworzą tę grupę. Przyciągają uwagę nie tylko swoim talentem, ale także wyglądem. Internauci zauroczyli się Victorią De Angelis, basistką zespołu Maneskin. Kim jest młoda artystka?

Eurowizja 2021 już za nami. Po dwóch latach przerwy wreszcie mamy nowego zwycięzcę. Jest to zespół Maneskin, który reprezentował Włochy. To rockowa grupa w stylu glam, która wygląda i brzmi niczym z lat 70. XX wieku. Wygrana Maneskin to przywrócenie do łask młodzieżowego rocka, który w przeszłości porywał tłumy i wyznaczał trendy w popkulturze. Internauci zwrócili uwagę na członków grupy, ponieważ są nie tylko utalentowani, ale także piękni. Nastolatki zauroczyły się w Damiano Davidzie, wokaliście zespołu, ale uwagę zwrócono także na Victorię de Angelis. Młoda dziewczyna pełni rolę basistki. To rzadko spotykane, aby kobieta nie była wokalistką zespołu, a muzykiem. Victoria jest jedyną dziewczyną w formacji i idealnie ją uzupełnia. Choć to nie ona trzyma w dłoni mikrofon, niesamowicie wyróżnia się na scenie. Kim jest ta artystka?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Victoria de Angelis - basistka zespołu Maneskin

Victoria de Angelis urodziła się 28.04.2000 w Rzymie. Aktualnie ma więc 21 lat. Choć jest Rzymianką, ma pochodzenie duńskie. To właśnie ona wymyśliła nazwę Maneskin, która ma podkreślać jej korzenie w Danii. Słowo maneskin w języku duńskim oznacza światło księżyca. Victoria w wieku 8 lat zaczęła uczyć się gry na gitarze, a z biegiem czasu rozpoczęła się jej pasja do instrumentów basowych. W 2016 razem z przyjaciółmi założyła zespół Maneskin i grali na ulicach Rzymu. Victoria ma mnóstwo fanów, co widać po jej obserwujących na Instagramie. Ma ponad 900 tysięcy obserwujących.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Chosen, Morirò da re, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Źródło: Victoria De Angelis - kim jest piękna basistka zespołu Maneskin?