Kiler

i

Autor: X-News/mat. prasowe

Quiz

To cytat z "Kilera" czy "Kiler-ów 2-óch"? Prawdziwy fan nie będzie miał problemu z tym quizem

Nie da się ukryć, że "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch" to kultowe komedie. Zapisały się one na zawsze w historii rodzimego kina. Padło w nich wiele legendarnych cytatów, których używamy do dziś. Ciężko je wszystkie spamiętać. Najwięksi fani jednak nie mają z tym żadnego problemu. Przygotowaliśmy więc wyjątkowy quiz.

To cytat z "Kilera" czy "Kiler-ów 2-óch"? To quiz dla fanów Jurka Kilera

W listopadzie 1997 roku na ekrany polskich kin wszedł "Kiler", kultowa komedia w reżyserii Juliusza Machulskiego, w której główną rolę zagrał Cezary Pazura. Film osiągnął gigantyczny sukces komercyjny. Nic więc dziwnego, że szybko podjęto decyzję o tym, aby powstała druga część. Na początku stycznia 1999 roku do kin trafił sequel "Kilera", zatytułowany "Kiler-ów 2-óch", za który ponownie odpowiadał Machulski.  

Cezary Pazura: Zbankrutowałem i siedziałem w kieszeni Olafa Lubaszenki | Mellina

Sporo cytatów z obu filmów przeszło do historii. Do dzisiaj zresztą chętnie wplatamy je do codziennych rozmów. Postanowiliśmy więc w naszym najnowszym quizie przypomnieć kilka z nich. I dopytać Was, czy na pewno pamiętacie, w której części się one pojawiły?  

Miłośnicy przygód taksówkarza Jerzego Kilara z pewnością bez problemu poradzą sobie z tym zadaniem i zdobędą maksymalną liczbę punktów.

Sprawdźcie się więc w naszym quizie:

To cytat z "Kilera" czy "Kiler-ów 2-óch"? Rozpoznasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Pan Wąski jest debeściak!" - to słynna kwestia Ferdynanda Lipskiego. W którym filmie się pojawiła?