Jak dobrze znasz The Office? Arcytrudny QUIZ dla największych fanów!

i

Autor: Screen z YouTube/The Office Quiz dla fanów serialu "The Office"

quizy

"The Office" - pamiętasz ten serialowy klasyk? Sprawdź swoją pamięć w quizie!

2024-05-16 15:21

"The Office", znany w Polsce także pod tytułem "Biuro", uznawany jest za jeden z najlepszych seriali komediowych w historii telewizji. Choć od zakończenia jego emisji minęło już ponad dziesięć lat, to wciąż jest on oglądany przez miliony widzów na całym świecie. Jak dobrze znasz "The Office"? Sprawdź się w wyjątkowo TRUDNYM quizie!

Historia serialu The Office sięga 2001 roku. To wtedy na antenie brytyjskiego BBC Two wyemitowany został serial, napisany przez Ricky'ego Gervaisa i Stephena Merchanta. Produkcja emitowana była raptem przez dwa lata, nakręcono czternaście odcinków, które złożyły się na dwa sezony. Historią pracowników firmy papierniczej Wernham Hogg zainteresowali się jednak amerykańscy producenci, którzy postanowili nakręcić własną wersję. Pierwszy odcinek The Office US miał swoją premierę 24 marca 2005 roku. Codzienne życie biurowe pracowników firmy papierniczej Dunder Mifflin, a konkretnie jej oddziału w Scranton, czyli Michaela Scotta, Dwighta Schrute'a, Pam Beesly, Jima Halperta, Ryana Howarda, Angeli Martin, Kevina Malone'a, Oscara Martineza, Stanley'a Hudsona, Creeda Bratona, Phyllis Lapin, Kelly Kapoor, Meredith Palmer, Toby'ego Flendersona, Darryl Philbin, a w kolejnych sezonach także Andy'ego Bernarda, Erin Hannon i Holly Flax śledzili widzowie na całym świecie. Produkcja bardzo szybko zdobyła wielką popularność, dziś uznawana jest za jeden z najlepszych seriali komediowych w historii telewizji. Choć jego emisja zakończyła się już ponad dziesięć lat temu, wciąż znajduje się on na liście najchętniej oglądanych seriali. 

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #26

Quiz z "The Office"

Do historii przeszedł szczególnie występ Steve'a Carella w roli niezastąpionego szefa oddziału, Michaela Scotta. Ostatecznie powstało dziewięć sezonów Biura, na które złożyło się aż 201 odcinków. Serial został nagrodzony licznymi prestiżowymi statuetkami: dwoma nagrodami Screen Actors Guild Awards, Złotym Globem za rolę Carella oraz czterema nagrodami Primetime Emmy.

Jak dobrze znasz ten kultowy serial? Sprawdź się w naszym quizie! Uwaga - jest naprawdę trudny:

Jak dobrze znasz "The Office"? Arcytrudny QUIZ dla największych fanów!

Pytanie 1 z 10
Serial "The Office" stylizowany jest na dokument - jaki więc to gatunek filmowo-telewizyjny?