Świat według Bundych

i

Autor: Screen z youtube.com/Married with Children

Świat według Bundych powraca w nowym wydaniu i oryginalnej obsadzie! Co się zmieni?

2022-05-16 16:35

Tak, to się dzieje! Świat według Bundych powraca w nowej, odświeżonej formie. Przebojowa komedia doczeka się animowanej kontynuacji, w której udział wezmą aktorzy z oryginalnego serialu.

Świat według Bundych to tytuł, o którym chyba każdy z nas słyszał przynajmniej raz. Jedna z najbardziej zwariowanych komedii pojawiła się na ekranach w 1987 roku i od tamtego momentu gromadziła miliony widzów przed telewizorami. Pazerna żona, dziwni sąsiedzi i wiecznie narzekający Al Bundy - tak można opisać charakterystycznych bohaterów tej kultowej produkcji. Kultowe dzieło doczekało się 261 odcinków (w tym już dwa odcinki specjalne). Twórcy chcieli stworzyć nawet spin-off, który opowiedziałby historię syna, Buda Bundy'ego. Tak się jednak nie stało. Teraz po 25 latach szalona rodzina powróci, ale w odcinkowej animacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kultowe filmy i seriale, które dziś NIE MOGŁYBY powstać

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Świat według Bundych powraca! Co wiemy o nowej produkcji?

Pierwszą informację o powrocie rodziny Bundych przekazał niemiecki portal Serienjunkies.de, który wspomniał, że powstaje animowana wersja kultowego serialu. Serwis Deadline napisał, że pojawią się w nim nawet aktorzy z pierwowzoru - Katey Sagal, Christina Applegate oraz David Faustino. To oni użyczą głosu nowym bohaterom. W nowej odsłonie ma być sporo specyficznego poczucia humoru i nawiązań do tego, co dzieje się na świecie. Za scenariusz odpowie twórca Family Guya. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Sonda
Świat według Bundych wraca jako animacja. To dobry pomysł?
Źródło: Świat według Bundych powraca w nowym wydaniu i oryginalnej obsadzie! Co się zmieni?