Świat według Bundych powraca w nowym wydaniu i oryginalnej obsadzie! Co się zmieni?

2022-05-16 16:35 Leon Pietrzak
Świat według Bundych
Autor: Screen z youtube.com/Married with Children

Tak, to się dzieje! Świat według Bundych powraca w nowej, odświeżonej formie. Przebojowa komedia doczeka się animowanej kontynuacji, w której udział wezmą aktorzy z oryginalnego serialu.

Świat według Bundych to tytuł, o którym chyba każdy z nas słyszał przynajmniej raz. Jedna z najbardziej zwariowanych komedii pojawiła się na ekranach w 1987 roku i od tamtego momentu gromadziła miliony widzów przed telewizorami. Pazerna żona, dziwni sąsiedzi i wiecznie narzekający Al Bundy - tak można opisać charakterystycznych bohaterów tej kultowej produkcji. Kultowe dzieło doczekało się 261 odcinków (w tym już dwa odcinki specjalne). Twórcy chcieli stworzyć nawet spin-off, który opowiedziałby historię syna, Buda Bundy'ego. Tak się jednak nie stało. Teraz po 25 latach szalona rodzina powróci, ale w odcinkowej animacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kultowe filmy i seriale, które dziś NIE MOGŁYBY powstać

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Świat według Bundych powraca! Co wiemy o nowej produkcji?

Pierwszą informację o powrocie rodziny Bundych przekazał niemiecki portal Serienjunkies.de, który wspomniał, że powstaje animowana wersja kultowego serialu. Serwis Deadline napisał, że pojawią się w nim nawet aktorzy z pierwowzoru - Katey Sagal, Christina Applegate oraz David Faustino. To oni użyczą głosu nowym bohaterom. W nowej odsłonie ma być sporo specyficznego poczucia humoru i nawiązań do tego, co dzieje się na świecie. Za scenariusz odpowie twórca Family Guya. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Sonda
Świat według Bundych wraca jako animacja. To dobry pomysł?