Squid Game

i

Autor: Youtube.com/Netflix

Squid Game sezon 2 - kiedy premiera? Reżyser zabrał głos w sprawie kontynuacji

2021-10-04 14:39

Squid Game niespodziewanie stał się najchętniej oglądanym serialem na świecie. Koreańska produkcja podbiła Netflixa w wielu państwach, w tym także w Polsce. Produkcja zdobyła wielu fanów, którzy nie mogą już się doczekać kontynuacji. Kiedy będziemy mogli obejrzeć drugi sezon azjatyckiego hitu 2021 roku?

Squid Game sezon 2 - kiedy premiera? Reżyser zabrał głos w sprawie kontynuacji. Squid Game to serial, którym zachwyciło się wielu użytkowników Netflixa. Niespodziewanie koreańska produkcja znalazła się na szycie notować na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ to oryginalna i uzależniająca produkcja, którą można obejrzeć na jednym oddechu. Opowiada na grupie ludzi z Korei Południowej. Są to osoby pogrążone w tak wielkich długach, że nie mają szans na to, aby z nich wyjść. Pojawia się jednak niesamowita okazja, która może im to zapewnić - Squide Game. To gra, w której wygrać mogą miliardy, ale cena jest wysoka. Uczestnicy biorą udział w serii konkurencji opartych na grach dla dzieci. Kto przegrywa, ten ginie, a zwycięzca może być tylko jeden. Co wiemy o drugim sezonie?

Horrory mrożące krew w żyłach

Squid Game - będzie 2. sezon?

Nie wiadomo jeszcze na sto procent, czy drugi sezon Squid Game powstanie. Głos w sprawie zabrał reżyser. - Nie opracowałem dobrze planów na drugi sezon. To trochę męczące, ale jeśli miałbym go stworzyć, to na pewno nie sam. Rozważyłbym zatrudnienie grup scenarzystów i chciałbym mieć wielu doświadczonych reżyserów - zdradził w wywiadzie dla serwisu Variety. Oznacza to, że scenariusz drugiego sezonu nie został jeszcze napisany, a więc na ewentualną kontynuację trzeba będzie sporo poczekać.

Squid Game - obsada

  • Lee Jung-jae - Seong Gi-hun
  • Park Hae-soo - Cho Sang-woo
  • Jung Ho-yeon - Kang Sae-byeok
  • O Yeong-su - Oh Il-nam
  • Heo Sung-tae - Jang Deok-su
  • Anupam Tripathi - Abdul Ali
  • Kim Joo-ryoung - Han Mi-nyeo
  • Wi Ha-joon - Hwang Jun-ho
Źródło: Squid Game sezon 2 - kiedy premiera? Reżyser zabrał głos w sprawie kontynuacji