Slipknotem zarządza tylko dwóch ludzi. Prawnik Chrisa Fehna ujawnił fakty o zespole

2019-04-24 14:20
Ilustracja do artykułu
Autor: Screen z filmu/ fot. youtube.com/watch?v=5abamRO41fE

W zespole Slipknot od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej i świadczyć o tym może fakt, że z zespołu został usunięty Chris Fehn. Teraz prawnik bębniarza ujawnił, że grupa jest zarządzana przez dwie osoby, które trzymają wszystko w garści.

Sytuacja w zespole Slipknot nie należy do najlepszych i od dłuższego czasu można powiedzieć, że na poprawę nie ma szans. Ogromny konflikt między bębniarzem Chrisem Fehnem i resztą zespołu, przeniósł się na medialne pole i cały czas ukazuje nowe kulisy z życia grupy.

STEVEN TYLER POJAWIŁ SIĘ NA KONCERCIE BACKSTREET BOYS! CO TAM ROBIŁ?

Slipknot jest zarządzany przez dwie osoby, reszta to muzycy sesyjni

Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, prawnik Chris Fehna utrzymuje, że grupa zarządzana jest przez dwie osoby! Chodzi oczywiście o Coreya Taylora oraz Shawna Crahana, reszta członków zatrudniona jest w grupie jako 'muzycy sesyjni'. Jak podkreśla prawnik:

Pan Fehn występował z zespołem Slipknot za co dostawał gażę. Nie jest udziałowcem, właścicielem, ani członkiem zespołu, który pozywa. Założycielami zespołu muzycznego, znanego pod nazwą Slipknot, są Michael Shawn Crahan i Corey Taylor.

BRYTYJSCY METALOWCY MUSZĄ ZMIENIĆ HASŁA. NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE SĄ 'METALLICA' I 'SLIPKNOT


Sytuacja jest na tyle dziwna, że Corey Taylor nie może być założycielem, ponieważ dołączył do zespołu dwa lata po jego założeniu. Przypomnijmy, że Taylor zastąpił na funkcji wokalisty Andersa Colsefniego, który śpiewał na demówce 'Mate. Feed. Kill. Repeat.' z 1996 roku.

Slipknota będziemy mogli zobaczyć w Polsce na Mystic Festivalu w dniach 25-26 czerwca 2019.