Różowa Pantera

i

Autor: AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

FILMY

"Różowa Pantera" powraca jako... film! Kto wcieli się w kultową rolę?

2023-05-19 10:34

Tudum, tudum! Różowa Pantera wraca na ekrany ponownie jako film. Będzie się różnić jednak od tego, co mieliśmy okazję oglądać już wcześniej? O nowym projekcie wiemy coraz więcej, a nawet znamy pierwsze nazwisko w obsadzie! Kto wcieli się w słynnego inspektora?

Różowa Pantera przez te wszystkie lata doczekała się wielu animacji, ale także kilku filmów. Seria została zapoczątkowana jeszcze w 1963 roku filmem "Różowa Pantera", którego akcja toczyła się wokół wyjątkowego diamentu. Historia skupiała się głównie na losach francuskiego detektywa Jacquesa Clouseau. To właśnie on został wyznaczony do pilnowania cennego kryształu. W jego rolę wcielało się wielu świetnych aktorów. Kogo tym razem zobaczymy na ekranie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Porwano ją, gdy miała 9 lat, a odnalazła się dzięki serialowi Netfliksa. Niezwykła historia Kayli Unbehaun

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Różowa Pantera powraca! Kto zagra detektywa Clouseau?

Nowa "Różowa Pantera" ma być połączeniem filmu aktorskiego z animacją komputerową. Fabuła ma skupiać się na nowej zagadce kryminalnej, chociaż jej szczegóły są jeszcze trzymane w tajemnicy. Wiemy natomiast, że za kamerą stanie Jeff Fowler ("Sonic. Szybki jak błyskawica"), a scenariusz napisał Chris Bremmer ("Bad Boys For Life", "Człowiek z Toronto"). Ostatnio w głównego bohatera wcielał się gwiazdor "Zbrodni po sąsiedzku" - Steve Martin. Teraz w rolę inspektora Jacques Clouseau ma wcielić się Eddie Murphy! Twórcy nie podzielili się informacją, czy tytuł trafi na wielkie ekrany czy na streaming. Studio produkcyjne należy do Amazona, więc możliwe, że film pojawi się w serwisie Amazon Prime Video. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Myślicie, że Murphy sprawdzi się w tej roli?

Źródło: "Różowa Pantera" powraca jako... film! Kto wcieli się w kultową rolę?