Rocky IV - wersja reżyserska. Film otrzymał oficjalny zwiastun

i

Autor: screen: https://youtu.be/4qjV0bB2V0Q

Rocky IV - wersja reżyserska. Film otrzymał oficjalny zwiastun

2021-10-04 12:43

Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Jakiś czas temu, okazało się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone. Teraz zobaczyliśmy pierwszy trailer produkcji.

Gdy na ekrany trafiała czwarta część Rocky'ego, nikt nie spodziewał się raczej, że będzie to taki hit, który nazywany będzie najlepszą częścią cyklu. Starcie Rocky'ego z Ivanem Drago, stało się ikoniczne i trafiło na stałe do kanonu kina. Jak się okazuje, istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany! Teraz wiemy, że faktycznie trwają prace nad wypuszczeniem reżyserskiej wersji, a jedną z nieznanych scen pochwalił się nawet Sylvester Stallone. Teraz w sieci możemy zobaczyć trailer produkcji.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Rocky IV - wersja reżyserska. Film otrzymał oficjalny zwiastun

Film w wersji reżyserskiej ma trafić do kin 11 listopada. Nie wiadomo czy produkcja także pojawi się w polskich kinach, jednak bardzo możliwe, że doczekamy się dystrybucji na platformach VOD. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun wersji reżyserskiej:

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]