Richard Branson

i

Autor: ABACA/Abaca/East News

Richard Branson - lot w kosmos. O której i gdzie oglądać transmisję z lotu 11.07.2021?

2021-07-11 11:53

To będzie wyjątkowa chwila i przełomowy moment w historii komercyjnych lotów w kosmos. Już w niedzielę 11 lipca jeden z miliarderów Richard Branson poleci w kosmos! Kiedy i gdzie obejrzeć transmisję z tego wydarzenia? O której rozpocznie się lot w kosmos? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Richard Branson - lot w kosmos. O której i gdzie oglądać transmisję z lotu 11.07.2021? To powinno zaciekawić niejedną osobę. Szykuje się wyjątkowy i przełomowy moment w historii. Już w niedzielę 11 lipca odbędzie się lot w kosmos specjalnym samolotem Virgin Galactic, który wzniesie w górę aż pięcioro ludzi, w tym założyciela firmy i miliardera Richarda Bransona. Okazuje się, że to wyjątkowa chwila dla mężczyzny, ale także spełnienie jego marzeń! Co ciekawe, pojazd zostanie wyniesiony na wysokość aż 15 tys. metrów przez dwukadłubowy samolot Eve, którego nazwa została przypisana na cześć matki miliardera. VSS Unity oderwie się od odrzutowca, uruchomi silnik rakietowy i ruszy z prędkością 3700 km/h. Ostatecznie wzbije się na wysokość 88 kilometrów, a następnie zostaną tam wyłączone silniki. Maszyna odwróci się podwoziem do góry, by cała załoga mogła zachwycać się widokiem Ziemi, pozostając w stanie nieważkości przez kilka minut.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Richard Branson - lot w kosmos [TRANSMISJA 11.07.2021]

Kiedy i gdzie oglądać transmisję z lotu Richarda Bransona w kosmos? Pojazd orbitalny VSS Unity z miliarderem Richardem Bransonem, wystartuje w niedzielę 11 lipca z Portu Kosmicznego w Nowym Meksyku, który należy do Virgin Galatic. Start zaplanowany był na godzinę 9:00 czasu miejscowego, czyli o 15:00 czasu polskiego, jednak został przesunięty na 16:30. Transmisję z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na antenie TVN24 i TVN24 GO, a także na YouTube Virgin Galactic. Start programu specjalnego rozpocznie się w niedzielę 11 lipca, o godzinie 14:45. Nie możecie tego przegapić!

Źródło: Richard Branson - lot w kosmos. O której i gdzie oglądać transmisję z lotu 11.07.2021?