13 posterunek

i

Autor: AKPA

Quiz

Quiz o serialu "13 posterunek". Czy rozpoznasz, kto powiedzial te kultowe teksty?

W kultowym sitcomie "13 posterunek" nie brakuje cytatów, które przeszły do historii. Czy jesteś w stanie przyporządkować je do postaci, która dane zdania wypowiedziała? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Quiz o serialu "13 posterunek". Pamiętasz te słynne cytaty?

Pod koniec 1997 roku telewizja Canal+ wyemitowała pierwszy odcinek kultowego dziś sitcomu "13 posterunek". Akcja serialu toczy się na tytułowym posterunku, umiejscowionym na peryferiach Warszawy, w którym pracują m.in. posterunkowy Cezary Cezary (w tej roli: Cezary Pazura), starsi posterunkowi Kasia (Aleksandra Woźniak), "Arnie" (Piotr Zelt) i "Luksus" (Paweł Burczyk) czy starszy aspirant Stępień (Marek Walczewski). Ich szefem jest natomiast komendant Władysław Słoik (Marek Perepeczko).

Mellina - Lady Pank czy Oddział zamknięty, kto był bardziej "sex, drugs and rock'n'roll"?

"13 posterunek" uwielbiany był przez tysiące widzów i szybko zyskał ogromną popularność. Dziś wielu fanów wraca do odcinków, które cały czas bawią, tak samo jak ponad dwie dekady temu. 

W serialu "13 posterunek" pojawiało się mnóstwo cytatów, które przeszły później do historii. Czy pamiętasz je wszystkie? Sprawdź się w naszym quizie. Wystarczy dopasować odpowiednią kwestię do osoby, która wypowiedziała ją w sitcomie. Prawdziwi fani z pewnością zdobędą maksymalną liczbę punktów. 

Rozwiąż nasz quiz:

Quiz o serialu "13 posterunek". Pamiętasz, kto powiedział te słynne zdania?

Pytanie 1 z 10
"Ona tu pracuje od bitwy pod Grunwaldem". Kto to powiedział?