Premiera singla 'MOJE MIASTO' Dawida Okońskiego

i

Autor: Matriały prasowe zespołu

Premiera singla 'MOJE MIASTO' Dawida Okońskiego

2021-03-30 8:23

Rockowa kompozycja opowiada m. in o tym co dzieje się obecnie na świecie. "Świat się zatrzymał, jakby brakło tchu". Te słowa śpiewane przez wokalistę są bardzo aktualne. Nikt z nas nie wie co będzie dalej, kiedy "to wszystko" się skończy, co będzie jutro. Klip nawiązuje również do obecnej sytuacji jaka dzieje się w miastach. Pustki, brak życia, wszystko pozamykane.

„Moje Miasto” to premierowy utwór Dawida Okońskiego, a jednocześnie zapowiedź dalszych działań artystycznych bydgoskiego zespołu. Kompozytorem i autorem tekstu jest Bartosz Hoppe. Teledysk do piosenki wyprodukował Arkadiusz Pepliński (APA RECORDS), natomiast za miks i master utworu odpowiada Arkadiusz Kopera (Black Kiss Records).

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Po świetnie przyjętym kawałku „Jak Wolny Ptak” zespół oddaje swoim słuchaczom dojrzały, rasowy utwór oparty na charakterystycznym riffie gitarowym. Warstwa muzyczna utworu oscyluje pomiędzy rockiem a alternatywą. Charakterny, a zarazem pełen głębi wokal frontmana wypełnia muzyczną przestrzeń, wyśpiewując piękne słowa z należnym szacunkiem i zrozumieniem.

Zespół:

  • Wokal – Dawid Okoński
  • Fortepian, instrumenty klawiszowe – Bartosz Hoppe
  • Gitary – Michał Maćkiewicz
  • Bas – Piotr Klimek
  • Perkusja – Adrian Trepka

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]