Netflix: nowości na marzec 2024. Wśród premier Dżentelmeni, Problem trzech ciał i Nic na siłę

i

Autor: Netflix Netflix: nowości na marzec 2024. Wśród premier Dżentelmeni, Problem trzech ciał i Nic na siłę

Premiery filmowo-serialowe

Netflix z MOCARNĄ listą nowości na marzec. Wśród premier polska komedia z gwiazdą “Znachora” w roli głównej

2024-02-22 13:37

Co obejrzeć na Netfliksie w marcu 2024 roku? Streamer zaprezentował listę nadchodzących filmowo-serialowych nowości i… jest grubo. W nadchodzących tygodniach zobaczymy m.in. zwieńczenie popularnego serialu platformy, powitamy nowych “Dżentelmenów”, damy kolejną szansę twórcom “Gry o tron”, oraz obejrzymy nową polską komedię romantyczną z Anną Szymańczyk w roli głównej. Szczegóły poniżej.

Netflix – premiery na marzec 2024. Co zadebiutuje na platformie?

Już na początku marca Guy Ritchie przedstawi nam nową, tym razem serialową wersję “Dżentelmenów” – w obsadzie znaleźli się m.in. Theo James i Kaya Scodelario. Ponadto Anna Szymańczyk, która zachwyciła cały kraj rolą Zośki w “Znachorze”, pokaże nam się w jeszcze bardziej romantycznej odsłonie – zagra bowiem główną bohaterkę w romcomie “Nic na siłę”.

Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet, ofertę Netfliksa zasili “Dama” z Millie Bobby Brown w roli głównej, której widocznie nie znudziło się granie silnych i niezależnych bohaterek. Pozaziemskich emocji dostarczy nam z kolei film “Astronauta” z Adamem Sandlerem, a tzw. “Dedecy”, czyli twórcy nieszczęsnej “Gry o tron”, zaprezentują nam swoje nowe, naprawdę obiecujące, dzieło. Czy “Problem trzech ciał” pomoże im zrehabilitować się w oczach widzów? W końcu nie takie powroty do łask kino już widziało, także trzymamy kciuki.

Ale bez zbędnego przedłużania – poniżej znajdziecie dwie listy (serialową i filmową) najciekawszych premier i powrotów Netfliksa na marzec br.

Netflix – serialowe nowości i powroty marca 2024

Furie – premiera 1 marca

Próbując pomścić śmierć ojca, młoda kobieta wplątuje się w siatkę Furii, szeryfki paryskiego półświatka.

Dżentelmeni – premiera 7 marca

Tym razem przyjdzie nam śledzić losy niejakiego Eddiego Hornimana (Theo James), który niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość — która okazuje się imperium marihuany. Na domiar “złego” całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia zatem uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.

Książęta, sezon 3 i ostatni – premiera 11 marca (odcinki 1-5) i 18 marca (odcinek 6)

Szkoła Hillerska przechodzi największy kryzys w swojej historii, a Wilhelm i Simon mierzą się z bolesnymi atakami i stają przed kluczową decyzją.

Problem trzech ciał – premiera 21 marca

Brzemienna w skutkach decyzja podjęta przez młodą kobietę w latach 60. w Chinach rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, dotykając grupy wybitnych naukowców we współczesnych czasach. Gdy prawa natury chwieją się w posadach, pięcioro dawnych współpracowników stawia czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości. W obsadzie m.in. John Bradley (Samwell Tarly z “Gry o tron”), Liam Cunningham (sir Davos Seaworth z “Gry o tron”) i Jonathan Pryce (Wielki Wróbel z “Gry o tron”) oraz Benedict Wong, tym razem nie z “Gry o tron”, a z Marvela.

Netflix – filmowe nowości na marzec 2024

Astronauta – premiera 1 marca

Po 6 miesiącach samotnej misji astronauta podejmuje próbę naprawy swojego małżeństwa z pomocą tajemniczego stworzenia kryjącego się na jego statku.

Dama – premiera 8 marca

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić perypetie posłusznej damy, która zgadza się wypełnić swój obowiązek i poślubić księcia. Sęk w tym, że szybko się okazuje, iż wpadła w pułapkę — rodzina królewska planuje złożyć ją w ofierze, by spłacić jakiś pradawny dług. Gdy dziewczyna staje oko w oko ze smokiem, może liczyć wyłącznie na siebie. W roli głównej gwiazda “Stranger Things” i “Enoli Holmes”, Millie Bobby Brown.

Nic na siłę – premiera 27 marca

Szefowa kuchni Oliwia, zwabiona podstępem na wieś, aby ratować gospodarstwo babci, zakochuje się przystojnym rolniku, który skrywa pewien sekret. W obsadzie Anna Szymańczyk (“Znachor”) i Mateusz Janicki (“Pan Samochodzik i Templariusze”).

“Nic na siłę” – Anna Szymańczyk (“Znachor”) i Mateusz Janicki (“Pan Samochodzik i Templariusze”) w rolach głównych.

i

Autor: Netflix “Nic na siłę” – Anna Szymańczyk (“Znachor”) i Mateusz Janicki (“Pan Samochodzik i Templariusze”) w rolach głównych.

Cena strachu – premiera 29 marca

Doborowa ekipa śmiałków ma 24 godziny, aby zapobiec ogromnej eksplozji i przejechać dwiema ciężarówkami z ładunkiem nitrogliceryny przez najeżoną pułapkami pustynię.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
ZNACHOR: Leszek Lichota i Anna Szymańczyk o nowej adaptacji polskiego klasyka
Listen on Spreaker. Źródło: Netflix z MOCARNĄ listą nowości na marzec. Wśród premier polska komedia z gwiazdą “Znachora” w roli głównej