Netflix: filmy i seriale na luty 2023. Jakie premiery czekają nas w tym miesiącu?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Netflix: filmy i seriale na luty 2023. Jakie premiery czekają nas w tym miesiącu?

Netflix: najciekawsze premiery na luty 2023. Wśród nich nowy polski serial i 4. sezon „You”

2023-01-26 15:36

Netflix opublikował listę premier na nadchodzący miesiąc i znalazło się na niej kilka ciekawych pozycji. Czeka nas różnorodność gatunkowa, polski serial science fiction, oraz powrót jednego z największych hitów platformy.

Co oglądać na Netfliksie w lutym 2023? Streamer podzielił się zapowiedzią nadchodzących premier, wśród których znalazły się oczywiście propozycje na tegoroczne Walentynki, a także coś dla miłośników kryminału i rodzimego kina.

W nadchodzącym miesiącu „Dziewczyna i kosmonauta” nakreśli nam historię iście kosmicznego trójkąta miłosnego, Joe z „You” przeniesie się do Londynu, gdzie będzie musiał stawić czoła swoim demonom, a Ashton Kutcher powróci wreszcie na łono romcomów. Krótko mówiąc – nudzić się raczej nie będziemy.

Netflix – serialowe premiery na luty 2023

Poniżej zamieszczam listę najciekawszych serialowych debiutów Netfliksa na luty 2023.

  • „Klasa” (3 lutego) – Coś dla miłośników ”Szkoły dla elity”. Troje uczniów z ubogiej dzielnicy dołącza do elitarnego liceum w Delhi, w którym mroczne sekrety i plotki wkrótce doprowadzają do morderstwa.
  • „Królowe giełdy” (8 lutego) – Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia dwóch kobiet, które torują sobie drogę na zdominowanej przez mężczyzn kuwejckiej giełdzie lat 80., zakłócając korupcyjne układy.
  • „You” sezon 4, część 1 (9 lutego) – Joe zaczyna nowe życie w Londynie, próbując zostawić przeszłość za sobą. Na jego wyboistej drodze do odkupienia pojawia się jednak kolejna obsesja.
  • „Dziewczyna i kosmonauta” (17 lutego) – Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

Netflix – filmowe premiery na luty 2023

Poniżej zamieszczam listę najciekawszych filmowych debiutów Netfliksa na luty 2023.

  • „Stromboli” (3 lutego) – Nękana wspomnieniami rozbitego małżeństwa i konfliktem z córką kobieta decyduje się na turnus terapeutyczny, gdy jej wakacyjne plany biorą w łeb.
  • „Infiesto” (3 lutego) – Podczas szalejącej pandemii koronawirusa dwójka detektywów uparcie ściga sprawców porwania, które okazuje się częścią większej intrygi.
  • „U ciebie czy u mnie?” (10 lutego) – Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre.
  • „Miłość do kwadratu jeszcze raz” (13 lutego) – kontynuacja polskiej komedii romantycznej. Związek znanego dziennikarza i twardo stąpającej po ziemi nauczycielki trzęsie się w posadach, gdy ona podejmuje się nowej pracy.
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Źródło: Netflix: najciekawsze premiery na luty 2023. Wśród nich nowy polski serial i 4. sezon „You”