“Na noże 3”: obsada znów będzie iście gwiazdorska. Kto zagra u boku Daniela Craiga?

i

Autor: Netflix “Na noże 3”: obsada znów będzie iście gwiazdorska. Kto zagra u boku Daniela Craiga?

Głośne premiery

“Na noże 3”: obsada znów będzie iście gwiazdorska. Kto zagra u boku Daniela Craiga?

2024-05-28 21:49

Seria “Na noże” słynie z obsady pełnej topowych nazwisk – jej powolne ogłaszanie przed premierą drugiej odsłony zmieniło się nawet w internetowy żart. Trzecia część kontynuuje więc tradycję i właśnie ogłoszono pierwsze gwiazdy, które negocjują role. Zatem, kogo zobaczymy w “Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery”?

Netflix ogłosił, że prace nad “Na noże 3” ruszały pełną parą i rzeczywiście szybko zabrał się do roboty. Film zatytułowano “Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery” (czekamy na inwencję twórcą polskich tłumaczy) i ma on trafić do oferty streamera w 2025 roku.

NA NOŻE 3 – obsada. Kto zagra w filmie?

O fabule “Na noże 3” nie wiemy obecnie zbyt wiele, poza tym, że tym razem detektyw Blanc (Daniel Craig) zmierzy się w wyjątkowo mroczną i niebezpieczną zagadką kryminalną – może twórcy zaliczą romans z horrorem? Wiemy natomiast, że w obsadzie znalazł się oficjalnie Andrew Scott – gwiazdor “Sherlocka”, “Fleabag” i “Ripleya”.

Zagraniczne media donoszą również, że angaż do “Wake Up Dead Man”, negocjuje obecnie czworo aktorów – Cailee Spaeny (“Priscilla”, “Civil War”), Josh O’Connor (“The Crown”, “Challengers”) oraz Lindsay Lohan i Tom Hardy, których nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Zaznaczamy jednak jasno i wyraźnie – są to jedynie medialne doniesienia o negocjacjach, nie oficjalne ogłoszenie obsady przez Netflixa. Wspomniani aktorzy zatem MOGĄ, lecz nie MUSZĄ ostatecznie zagrać w filmie.

SPRAWDŹ TEŻ: Aktorzy, którzy nienawidzili filmów i seriali, w których zagrali

Netflix umie nie tylko w seriale – oto 5 najlepszych filmów streamera

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33
Źródło: “Na noże 3”: obsada znów będzie iście gwiazdorska. Kto zagra u boku Daniela Craiga?