Marcin Meller Mellina

i

Autor: Tomasz Radzik/SE

mellina

Michał Koziar (Motobieda) w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-07-11 18:06

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był popularny twórca internetowy i YouTuber, odpowiedzialny za format Motobieda - Michał Koziar. O czym opowiedział w “Mellinie”?

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” będzie Michał Koziar - autor niezwykle popularnego w serwisie YouTube kanału Motobieda. Prowadzący program, Marcin Meller, pytał  swojego gościa m.in. o to, taki jaki był najlepszy samochód produkowany przez sowietów? Z odcinka dowiecie się też, dlaczego w Kolumbii Polonez nie wzbudza sensacji, dlaczego Maluch jest obrzydliwy, a Passat stał się ikoną motoryzacji na polskich drogach.

Passat 1.9 TDI to jest samochód symbol. To jest samochód, który zbudował i zmotoryzował po raz kolejny Polskę po Mały Fiacie.

Mellina - Motobieda: Fiat 126p jest obrzydliwy. To samochód, który powinien zostać zniszczony

Michał Koziar (Motobieda) w “Mellinie” Eski ROCK!

To właśnie w tym odcinku ‘Melliny” usłyszycie, jak to się stało, że w PRL-u zakłady produkujące rakiety balistyczne zajmowały się… budową traktorów!

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Rozwiąż quiz z aut, które pojawiają się w polskich serialach:

Samochody z polskich seriali - kto jeździł tym autem? Sprawdź wiedzę w quizie

Pytanie 1 z 10
Jakie numery miał Fiat 125p, którym jeździli bohaterowie serialu "Zmiennicy"?
Listen to "MELLINA" on Spreaker.