Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021

i

Autor: WBF

Maneskin na Open'er Park 19.08.2021 - czy są jeszcze bilety? O której koncert?

2021-08-16 16:47

Maneskin znów zagrają w Polsce! Przed nami ich drugi występ w naszym kraju! Kilka tygodni temu potwierdzono ich obecność podczas tegorocznego Open'er Festival. Pojawią się tam już w czwartek 19 sierpnia 2021. Fani są zachwyceni tą informacją. Niektórzy zastanawiają się, czy są jeszcze dostępne bilety. Rozwiewamy wątpliwości

Maneskin, czyli słynni zwycięzcy Eurowizji 2021, wystąpią w Polsce na Open'er Park 2021. Stanie się to w czwartek 19.08.2021. - Måneskin na Open'er Park powered by Orange! Włoski zespół, będący jednym z największych międzynarodowych objawień ostatnich miesięcy, zagra swój pierwszy regularny koncert w Polsce 19 sierpnia! Gdynia, Park Kolibki - taką informację w czerwcu przekazali organizatorzy. Wieść szybko rozeszła się wśród fanów zespołu i zaczęto wyczekiwać sprzedaży biletów. Ta rozpoczęła się kilka dni później i stała się ogromnym hitem. Bilety na koncert Maneskin w Gdyni rozeszły się zaledwie w kilka minut! Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ. Oznacza to jednak, że niestety nie można już dostać wejściówek na to wydarzenie.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Maneskin na Open'er Park - o której koncert?

Maneskin zagrają w Gdyni już w czwartek 19.08.2021. Według harmonogramu dnia, koncert włoskiego zespołu ma rozpocząć się o godzinie 21:00. Bramki otwarte będą już od godziny 17:00, co oznacza, ze na teren wydarzenia będzie można wejść 4 godziny wcześniej.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Źródło: Maneskin na Open'er Park 19.08.2021 - czy są jeszcze bilety? O której koncert?