Magda Mołek gościnią najnowszej “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Magda Mołek w "Mellinie" Eski ROCK

Magda Mołek gościnią najnowszej “Melliny” w Esce ROCK!

2023-12-21 18:06

W czwartek 21 grudnia, o godzinie 18:00, swoją premierę miał pięćdziesiąty pierwszy odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu była dziennikarka, prezenterka telewizyjna i prowadząca kanał “W moim stylu” - Magda Mołek! O czym rozmawiali z Marcinem Mellerem?

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” była Magda Mołek! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek, także prezenterka telewizyjna, obecnie skupiająca się przede wszystkim na prowadzeniu własnego kanału w serwisie YouTube, “W moim stylu”, w ramach którego przeprowadza niezwykle szczere rozmowy z czołowymi postaciami polskiego show biznesu. Magda Mołek z wykształcenia jest dziennikarką, a pierwsze kroki stawiała w regionalnej radiostacji eL w Legnicy, kolejno pracowała m.in. w Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego w Lubinie, Telewizji Dolnosląskiej, prowadziła także regionalny serwis informacyjny Fakty w TVP Wrocław oraz program “Krzyżówka szczęścia” w TVP Polonia. W latach 2001-2002 pracowała w TV Puls, kolejno przeszła do TVP2, gdzie była jedną z prowadzących “Kawa czy herbata?” i “Spełniamy marzenia”. W 2004 roku dołączyła do stacji TVN, z którą związana była do 2019 roku i gdzie dała się poznać jako prowadząca m.in. “Dzień Dobry TVN”, programów “Moja krew”, “Taniec z gwiazdami” czy “Miasto kobiet” w kanale TVN Style. W 2020 roku Magda Mołek postanowiła skupić się na autorskiej działalności i od tamtej pory wciąż rozwija autorskie projekty, z “W moim stylu” na czele.

Mellina - Magda Mołek: żona Wajdy zadzwoniła do TVP. Kazała mi zmienić sukienkę

Magda Mołek w “Mellinie” Eski ROCK!

W najnowszym odcinku “Melliny” Magda Mołek wspominała m.in. pracę w Dzień Dobry TVN, gdzie współprowadziła program z Marcinem Mellerem. Gościni poruszyła także takie tematy, jak feminizm czy… plany polityczne! Dziennikarka wprost wyjaśniła także, dlaczego TVP należy zaorać!

Ja zawsze obrywałam za “Dzień Dobry TVN”. W tym sensie, że czego bym tam nie zrobiła, to w jakimś stopniu fakt, że tam pracuje był źle przyjmowany.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.