Clint Eastwood

i

Autor: Warner Bros.AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

GWIAZDY KINA

Ma 93 lata i ciągle kręci filmy! Tak dziś wygląda Clint Eastwood

2024-04-16 14:54

Clint Eastwood raczej nie przepada za pozowaniem na ściankach i właściwie rzadko pokazuje się publicznie. Teraz jednak dał się sfotografować, a najnowsze zdjęcia z legendą kina momentalnie rozniosły się po sieci. Jak bardzo zmienił się aktor przez te wszystkie lata? Jak dzisiaj wygląda? Niektórzy musieli mocno wytężyć wzrok, bo nie mogli go poznać.

Clint Eastwood ma 93 lata, ale ciągle oddaje się swojej pasji. Wielokrotnie nagradzany aktor udowadnia, że wiek nie ma znaczenia, a już na pewno nie będzie przeszkodą w jego wielkiej miłości do kina. Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu pojawił się chociażby w "Przemytniku", a w 2021 nakręcił dramat "Cry Macho", w którym również zagrał pierwsze skrzypce. I chociaż myślał później o emeryturze, to zdecydował się porzucić odpoczynek, picie herbaty i bujanie się na fotelu. Po strajku scenarzystów ponownie wziął się za pracę nad nadchodzącym thrillerem, gdzie zagra u boku wielkich gwiazd.

Film "NAPOLEON" pełen kłamstw?! FAKTY I MITY | To Się Kręci #24

Clint Eastwood nie robi sobie przerwy

Aktor chce nam pokazać jeszcze jeden film, który ma być zwieńczeniem jego kariery jako aktora i reżysera. Chodzi oczywiście o zapowiadany już od jakiegoś czasu dramat sądowy "Juror #2". Bohaterem tej historii będzie przysięgły, który w trakcie procesu uświadomi sobie, że mógł doprowadzić do śmierci jednej z ofiar. Stanie przed dylematem - przyznać się do wszystkiego i oddać w ręce wymiaru sprawiedliwości, czy sprytnie pokierować ławą przysięgłych, by prawda nie wyszła na jaw. W obsadzie pojawi się oczywiście sam Clint Eastwood, a także Nicholas Hoult, Toni Collette, Zoey Deutch, Leslie Bibb, Kiefer Sutherland oraz J.K. Simmons. Premiera filmu została zaplanowana na jesień 2024 roku.

Clint Eastwood ma już 93 lata! Jak wygląda dzisiaj?

Jakiś czas temu mogliśmy podejrzeć gwiazdę na planie produkcji, która zadebiutuje już za kilka miesięcy. Teraz znowu pojawiło się kilka okazji, aby przyjrzeć się bliżej słynnemu aktorowi. W sieci krąży kilka zdjęć, głównie ze spotkania Eastwooda z prymatolożką i aktywistką na rzecz ochrony środowiska Jane Goodall. Na jednej z fotografii (którą udostępniamy poniżej) możemy dostrzec aktora w siwej brodzie, szarej kurtce i flanelowej koszuli. Wielu na pierwszy rzut oka nie mogło powiedzieć, kto właściwie znajduje się na zdjęciu. Jesteśmy ciekawi, czy sami byście odgadnęli!

Źródło: Ma 93 lata i ciągle kręci filmy! Tak dziś wygląda Clint Eastwood