Kelly Osbourne

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kelly Osbourne miała operację plastyczną? Wyjasnia fanom swój nowy wygląd

2021-05-25 17:30

Czy Kelly Osbourne miała operację plastyczną? To pytanie zadają sobie ostatnio obserwatorzy jej profilu na Instagramie. Wszystko z powodu metamorfozy, jaką gwiazda przeszła. Córka Ozzy'ego Osbourne'a schudła blisko 40 kg! Jednak fani zainteresowani są przemianą, jaka zaszła na jej twarzy. Kelly Osbourne zrobiła sobie operację? Gwiazda odniosła się do tych plotek.

W ostatnim czasie Kelly Osbourne wzbudza spore zainteresowanie. Głównie za sprawą metamorfozy, którą przeszła. Córka Ozzy'ego Osbourne'a schudła blisko 40 kg! Na Instagramie dzieli się z fanami swoją przemianą oraz innymi aspektami życia.

Kelly Osbourne szczyci się swoją szczerością w social mediach. Dlatego, kiedy pojawiły się plotki o rzekomej operacji plastycznej - musiała je ukrócić.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Kelly Osbourne zrobiła sobie operację plastyczną?

Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Kelly Osbourne opublikowała zdjęcie, na którym nie przypomina samej siebie. Internacu zaczęli spekulować, że zrobiła sobie operację plastyczną.

Córka Ozzy'ego Osbourne'a postanowiła odnieść się do tych pogłosek.

Zawsze jestem naprawdę szczera na temat tego, co zrobiłam dla swojego ciała i kim jestem. Nie miałam operacji plastycznej. Nigdy nie zrobiłam nic ze swoją twarzą.

Wyjawiła, że jedynie ostrzyknięła sobie usta, szczękę i czoło.

Wierzycie?

Nie tylko Kelly Osbourne spektakularnie schudła. Zobaczcie metamorfozę Rebel Wilson!

Źródło: Kelly Osbourne miała operację plastyczną? Tłumaczy się z nowego wyglądu