Karol Modzelewski w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Karol Modzelewski gościem w "Mellinie" Eski ROCK

Karol Modzelewski w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-01-19 9:47

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był Karol Modzelewski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperów. O czym rozmawiał z Marcinem Mellerem?

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Karol Modzelewski! Komik, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych polskich stand-uperów, twórca internetowy, podróżnik, prezenter, współpracujący na co dzień z radiem RMF FM. To właśnie on współtworzył duet Bękarty Stand-Upu. Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central. Jak sam o sobie mówi, uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser. Karol Modzelewski prowadzi także swój własny kanał w serwisie YouTube, na którym publikuje filmiki, w których na bieżąco komentuje rzeczywistość polską i światową.

Mellina - Karol Modzelewski

Karol Modzelewski  w “Mellinie” Eski ROCK!

W “Mellinie” u Marcina Mellera Modzelewski mówi, dlaczego lewica sama się gubi kto jest panią minister a kto ministrą. Zdradza też, dlaczego można się śmiać z grubych i wskazuje, dlaczego na stand-upie najgorsze są pijane kobiety. Będzie też o podróży do Afryki, gdzir Modzelewski w ramach umowy ze sponsorem reklamował wodę i rozdawał piłki plażowe. 

Byliśmy największymi ku*** na pustyni - mówi.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.