Zabójcze wesele: zwiastun i data premiery komedii Netfliksa z Jennifer Aniston

i

Autor: materiały prasowe Netflix Zabójcze wesele: zwiastun i data premiery komedii Netfliksa z Jennifer Aniston

Jennifer Aniston znów rozwiąże zagadkę kryminalną – „Zabójcze wesele” Netfliksa doczekało się zwiastuna

2023-01-30 15:42

Pamiętacie „Zabójczy rejs”? Całkiem ciepło przyjętą komedię kryminalną Netfliksa, w której Jennifer Aniston i Adam Sandler rozwiązali morderczą zagadkę, jednocześnie bawiąc nas do łez? Nadchodzi kontynuacja!

Był „Zabójczy rejs”, teraz czas na „Zabójcze wesele”Netflix pokazał wreszcie zwiastun szumnie zapowiadanego sequela komedii z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem. Co tym razem czeka bohaterów i jakiej zbrodni dopuszczą się złoczyńcy?

„Zabójcze wesele” – zwiastun komedii Netfliksa

Cztery lata po rozwiązaniu swojej pierwszej zagadki kryminalnej, Nick i Audrey Spitzowie (w tych rolach Adam Sandler i Jennifer Aniston) wracają jako pełnoetatowi detektywi starający się rozkręcić własną agencję. Właśnie wtedy otrzymują zaproszenie na wesele przyjaciela, Maharadży, które odbędzie się na należącej do niego wyspie. Gdy pan młody zostaje porwany dla okupu wkrótce po rozpoczęciu uroczystości, kolejny raz potwierdza się, że kłopoty to specjalność tej dwójki. Każdy z wyjątkowych gości jest podejrzany – zarówno członkowie rodziny, jak i panna młoda. Nick i Audrey dostają wreszcie to o czym marzyli: sprawę najwyższej rangi i szansę na sukces zapewniający rozgłos ich agencji. Kolejny plus całej sprawy to… podróż do Paryża, o której obydwoje od dawna marzyli.

„Zabójcze wesele” – kiedy premiera na Netfliksie?

Za reżyserię odpowiada twórca „Polowania na drużbów” i „Sztuki zrywania”, Jeremy Garelick, zaś scenariusz opracował James Vanderbilt („Zodiak” i seria „Krzyk”). W obsadzie, poza Aniston i Sandlerem znaleźli się również Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, John Kani, Kuhoo Verma, Enrique Arce, Zurin Villanueva, Tony Goldwyn, Annie Mumolo oraz Dany Boon i Adeel Akhtar, a premierę „Zabójczego wesela” wyznaczono na 31 marca.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: Jennifer Aniston znów rozwiąże zagadkę kryminalną – „Zabójcze wesele” Netfliksa doczekało się zwiastuna