Rutkowski podróżuje jak król! Pokazał fury przed swoim domem

2021-03-11 12:26

Krzysztof Rutkowski poza rozwiązywaniem zagadek i rozbijaniem grup przestępczych, ma jeszcze jedno ciekawe hobby. Zawodowy detektyw kocha drogie, szybkie i luksusowe fury, jak mało kto! Całkiem niedawno Rutkowski sprawił sobie kosmicznie komfortową limuzynę Audi za ponad 600 tys. złotych, ale to nie jedyne monstrum, jakie parkuje na podjeździe jego posesji. Jakie fury jeszcze trzyma w garażu?

Krzysztofa Rutkowskiego to wielki fan sportowych i luksusowych maszyn. Przez ręce detektywa przewinęło się już wiele prestiżowych modeli tj. potwornie szybki Mercedes-AMG GT S, Mercedes-Benz CLS, czy nawet limuzyna od Porsche. Rutkowskiego mogliśmy też wiele razy zobaczyć za kierownicą Mercedesa GLE i jeszcze większego Mercedesa GLS.

Sprawdź: LUKSUS i 5,9 sekundy DO SETKI! Teraz TYM jeździ Krzysztof Rutkowski - ZDJĘCIA

Nowe fury Rutkowskiego

Całkiem niedawno detektyw pochwalił się "Super Expressowi" swoim nowym Audi A8, za które zapłacił grubo ponad 600 tys. złotych i zapowiedział, że niebawem odbierze z salonu nowe Audi RS 7 Sportback [TESTOWALIŚMY TO AUTO].

Stać mnie, to kupuję. Zamówiłem jeszcze Audi RS 7 i już nie mogę się doczekać.

Na podjeździe same kolosy!

Pod domem detektywa powoli robi się niezły tłok! Poza luksusową limuzyną spod znaku czterech pierścieni, Rutkowski ma jeszcze potężnego Mercedesa GLE i kolosalnie wielkiego GLS-a przeznaczonego dla 7 osób. Wszystkie te samochody oferują komfort najwyższej klasy i kosztują razem ponad 1 mln złotych! Jest tam nawet rob idący się powoli już klasykiem Hummer H1! Kiedy do tej luksusowej zgrai dołączy jeszcze Audi RS 7 Sportback o mocy 600 KM, na podjeździe Krzysztofa będzie stało blisko 2 mln złotych. 

Źródło: Rutkowski podróżuje JAK KRÓL! Przed jego domem SAME LUKSUSOWE fury - GALERIA