“I tak po prostu…” – sezon 2. z dokładną datą premiery. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

i

Autor: HBO Max “I tak po prostu…” – sezon 2. z dokładną datą premiery. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Serialowe powroty

Carrie Bradshaw powraca! Co zobaczymy w 2. sezonie “I tak po prostu…”?

2023-05-18 12:59

“I tak po prostu…” już wkrótce doczeka się drugiego sezonu. Kontynuacja kultowego „Seksu w wielkim mieście” odbiła się dość szerokim echem, lecz nie zaskarbiła sobie szczególnej przychylności widzów (opinie są, delikatnie rzecz ujmując, dość średnie). Czy twórcy zdołają nas jeszcze przekonać do tego projektu? I co tym razem czeka Carrie? Dowiemy się już tego lata.

Już w te wakacje ponownie spotkamy Carrie, Charlotte i Mirandę (na Samanthę wciąż nie ma co liczyć). Włodarze HBO Max ogłosili wreszcie dokładną datę premiery 2. sezonu “I tak po prostu…”, więc jeśli wciąż wierzycie w świat “Seksu w wielkim mieście” i tęsknicie za jego bohaterami, szykujcie się – nowe odcinki pojawią się już w przyszłym miesiącu.

“I tak po prostu…” – sezon 2. z dokładną datą premiery. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Drugi, 11-odcinkowy, sezon “I tak po prostu…” zadebiutuje w HBO Max już 22 czerwca. Pierwsze dwa epizody zostaną udostępnione w dniu premiery, zaś kolejne ukazywać się będą co tydzień.

Rolę producenta wykonawczego wciąż pełni Michael Patrick King, a w obsadzie znaleźli się między innymi Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Christopher Jackson, Niall Cunningham, Cathy Ang i Alexa Swinton.

Sonda
Carrie powinna być z...

“I tak po prostu…” oraz szereg innych produkcji – jakie seriale zobaczymy tego lata?

Ponowne spotkanie z Carrie Bradshaw to nie jedyny ciekawy event, jaki przygotowali dla nas filmowcy. W sezonie wakacyjnym powrócimy do świata “Wiedźmina”, zajrzymy na zaplecze knajpy z “The Bear”, pójdziemy na bal maturalny z Devi w finale “Jeszcze nigdy…”, wejdziemy do pełnego erotyki świata showbizu w “The Idol”, a także (ponownie) spróbujemy powstrzymać apokalipsę z Crowleyem i Azirafalem. Krótko mówiąc – szykuje się lato pełne wrażeń.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Źródło: Carrie Bradshaw powraca! Co zobaczymy w 2. sezonie “I tak po prostu…”?