Ginny & Georgia 3 sezon powstanie. Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

i

Autor: MARNI GROSSMAN/NETFLIX Ginny & Georgia 3 sezon powstanie. Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Netflix

Netflix zaszalał! Wreszcie wiemy, czy “Ginny & Georgia” powróci z kolejnym sezonem

2023-05-18 13:57

“Ginny & Georgia” to popularny i szeroko chwalony serial Netfliksa, który zgrabnie łączy w sobie klimaty guilty pleasure z poważnymi motywami, dzięki czemu trafia zarówno do mas, jak i tych nieco bardziej wymagających widzów. Jednak czy doczeka się kontynuacji? Wreszcie otrzymaliśmy odpowiedź i mamy dobre wieści.

Netflix słynie ostatnio z kasowania nawet tych seriali, które przypadły widzom do gustu, jak “1899”, czy “Przeznaczenie: Saga Winx”, o które fani wciąż zaciekle walczą. Nic zatem dziwnego, że miłośnicy “Ginny & Georgia” zaczęli martwić się o przyszłość ukochanego serialu. Uspokajamy jednak – streamer tym razem nas nie zawiódł, a nawet więcej, przygotował miłą niespodziankę. Serial Sarah Lampert powróci bowiem z aż dwoma sezonami.

“Ginny & Georgia” – sezony 3 i 4 zamówione. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Informacja o zamówieniu 3. i 4. sezonu pojawiła się w social mediach wraz z nagraniem, na którym widzimy entuzjastyczną reakcję obsady.

Oczywiście jest za wcześnie, by zdradzać jakiekolwiek szczegóły fabularne, ale jednego możemy być pewni – Georgia jakoś wykaraska się ze swoich problemów, jak to zwykle ma w zwyczaju. Trudno bowiem wyobrazić sobie przyszłość tego serialu bez najważniejszej bohaterki.

Netflix przedłuża dwa popularne seriale. To jeszcze nie koniec “Virgin River”

Na “Ginny & Georgia” Netflix nie poprzestał. Ogłoszono bowiem, że jeszcze jeden ceniony przez widzów serial powróci z nowymi odcinkami, choć w tym przypadku jest to przedłużenie na tylko jeden sezon (przynajmniej na razie). Mowa o “Virgin River”, czyli adaptacji bestsellerowej serii książek autorstwa Robyn Carr. Przybliżone daty premier obu seriali nie zostały jeszcze ujawnione.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Źródło: Netflix zaszalał! Wreszcie wiemy, czy “Ginny & Georgia” powróci z kolejnym sezonem