Rafał Brzozowski. Muzyka łączy pokolenia

i

Autor: Tomasz Radzik

Eurowizja 2021: Plotki krzyżują plany TVP! Wyciekło, kto będzie reprezentował Polskę

2021-03-08 15:44

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji 2021?! Tego nikt się nie spodziewał. Telewizja Polska miała ogłosić tegorocznego kandydata na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w piątek. Jeden z portali dotarł do nieoficjalnych informacji i zdradza, że to właśnie Rafałowi Brzozowskiemu przypadł ten gigantyczny zaszczyt.

Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2021?! Ta nieoficjalna wiadomość zszokowała wszystkich. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Po wiadomości, że Telewizja Polska w piątek ogłosi artystę, który pojedzie do Rotterdamu, Plotek.pl postanowił pokrzyżować TVP plany. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń portalu, to właśnie prowadzący "Jak to melodia?" i jednocześnie wielki gwiazdor stacji, zaśpiewa na międzynarodowej scenie.

ZOBACZ: To ON ma pojechać na EUROWIZJĘ! Taką furą jeździ Rafał Brzozowski

Wszyscy byli pewni, że to właśnie Alicja Szemplińska weźmie sprawy w swoje ręce. Uczestniczka "The Voice of Poland" miała wystąpić podczas Eurowizji 2020, jednak odwołano ją z powodu pandemii. Jak twierdzi informator portalu, to jednak Brzozowski będzie reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji:

NIE PRZEGAP: Brutalna prawda o kulisach "Nasz Nowy Dom" wyszła na jaw. Te rodziny nie mogą liczyć na remont

Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem, ponieważ kiedyś otarł się o zwycięstwo w preselekcjach i o mały włos nie wyleciał do Kijowa, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji w 2017 roku. Szefostwo bardzo go lubi i mocno wierzy, że jego talent przekona również świat. W piątek Rafał nagrywał klip promujący piosenkę, z jaką powalczy o zwycięstwo.

Mimo, że Brzozowski słynie raczej z delikatnych brzmień, tym razem miał postawić na coś tanecznego:

- Wszyscy myśleli, że postawi na balladę, w których w show "Jaka to melodia?" wypada świetnie. Rafał chciał jednak zaskoczyć i zdecydował się na taneczny numer. Liczy, że porwie do tańca całą Europę.

SPRAWDŹ: Nie ma szans, że zgadniecie, jakie Michał Szpak ma wykształcenie! Nie dostał się na studia muzyczne, powód jest zaskakujący

Oficjalne stanowisko Telewizji Polskiej poznamy w piątek, myślicie, że Brzozowski to dobry wybór na Eurowizję? 

Źródło: Eurowizja 2021: SZOK! Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę? Ta wiadomość wgniata w fotel