Ed Sheeran

i

Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News

Ed Sheeran pomaga dzieciom w nauce! Chce, żeby tworzyły piosenki

2020-11-02 12:01

Ed Sheeran od wielu lat bardzo angażuje się w działalność charytatywną i społeczną w swojej rodzinnej Wielkiej Brytanii. Muzyk już wiele razy przekazywał środki na pomoc potrzebującym, jednak szczególnie bliski jego sercu jest temat edukacji dzieci. Dlatego też teraz osobiście zaangażował się w organizację lekcji dla dzieci z trudnościami w nauce!

Ed Sheeran to najsłynniejszy mieszkaniec angielskiego hrabstwa Suffolk. O gwiazdorze jest co jakiś czas głośno w okolicy z powodu jego rozbudowanych inwestycji na terenie jego posiadłości - Ed zdążył już zbudować tam własny pub i staw, a nawet miał w planach postawienie prywatnej kaplicy, w której mógłby wziąć ślub z Cherry Seaborn. Ten ostatni pomysł zablokowali jednak lokalni urzędnicy.

O Edzie Sheeranie mówi się w Suffolk jednak nie tylko z tego powodu. Wokalista służy ogromnym wsparciem lokalnej społeczności, co jakiś czas przekazując środki na rzecz rozwoju okolicy. Ed jest hojny zwłaszcza w temacie edukacji - jak donosiliśmy niedawno, w ciągu dwóch lat fundacja Eda Sheerana wspomogła jego dawną szkołę profesjonalnym sprzętem informatycznym i instrumentami muzycznymi.

>> Ed Sheeran był słabym uczniem? Mimo to wspiera dawną szkołę. To tam poznał Cherry Seaborn

Ile pamiętacie z życia Eda Sheerana?

Pytanie 1 z 6
Ed Sheeran uwielbia bawić się klockami LEGO.

Ed Sheeran znów pomaga szkołom

Tym razem Ed Sheeran za pośrednictwem swojej fundacji Framlingham Foundation Trust wspomógł dzieci z trudnościami w nauce. Aktor sfinansował kurs, dzięki któremu jedna z nauczycielek będzie mogła prowadzić dla dzieci zajęcia z tworzenia muzyki na niestandardowych instrumentach.

Fundacja zapłaciła nauczycielowi muzyki na poziomie podstawowym, aby podjął specjalistyczny kurs nauczania za pomocą metody Kodaly. Ta metoda jest dobrze znana jako alternatywa dla tradycyjnego nauczania muzyki (koncentrując się głównie na umiejętnościach słuchowych i intuicyjnych) i pozwala uczniom mającym trudności w nauce uzyskać dostęp do świata twórczości muzycznej, z którym inaczej mogliby mieć trudności.

- wyjaśnił menedżer Eda Sheerana, Stuart Camp.

>> Ed Sheeran nazwał córkę Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Wiemy, skąd wziął inspirację!

ESKA XD #008

Warto dodać, że jakiś czas temu Ed Sheeran przekazał swoje prywatne pamiątki z dzieciństwa, by zebrać fundusze na rzez Suffolk.

Historia miłości Eda Sheerana i Cherry Seaborn. Tak się poznali:

Źródło: Ed Sheeran pomaga dzieciom w nauce! Chce, żeby tworzyły piosenki