Dwie siostry i tak różne. Jedna uwielbia muzykę Metalliki, druga nienawidzi zespołu [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/watch/?v=447978736237443

Dwie siostry i tak różne. Jedna uwielbia muzykę Metalliki, druga nienawidzi zespołu [WIDEO]

2021-01-12 11:49

Metallica przez lata swojej działalności, dorobiła się fanów w różnym wieku, co widać świetnie na koncertach. Okazuje się, że w rodzinie można mieć antyfana Metalliki, będąc wielkim fanem zespołu. Idealnym przykładem są pewne dziewczynki, które chyba nie umieją się dogadać w temacie kultowej grupy.

Metallica przez prawie 40 lat działalności zgromadziła gigantyczną ilość fanów, którzy są w różnym wieku. Przekrój pokoleń najlepiej widać na koncertach zespołu, gdzie często pojawią się całe rodziny. Dzieci również słuchają Metalliki i jak się okazuje, nawet rodzeństwo potrafi się nie zgadzać w temacie muzyki zespołu. Przykładem są dwie siostry, które mają odmienne poglądy na muzykę Jamesa Hetfielda i spółki.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Metallica podzieli siostry? Te dziewczynki nie mogą się dogadać

Jedna uwielbia Metallikę, druga ma dosyć jak słyszy pierwsze dźwięki i jak tu razem żyć? Dobre pytanie, jednak patrząc na zapał młodej miłośniczki Metalliki, być może przekona siostrę do ekipy Jamesa Hetfielda. Z resztą, zobaczcie sami: 

Obstawiamy, że jedna z sióstr czeka na nowy album Metalliki, który podobno jest w fazie tworzenia. Wyobraźcie sobie, jaka wtedy będzie jej reakcja na muzykę zespołu. Gorzej może być z drugą dziewczynką...