Metallica stała się hitem na protestach w Turcji [WIDEO]

i

Autor: freeimages.pl/Gary Cowles

Metallica stała się hitem na protestach w Turcji [WIDEO]

2021-01-08 12:58

Metallica jest zespołem, który przez wiele lat działalności dorobił się ogromnej ilości fanów na całym świecie. Grupa inspiruje całe pokolenia fanów i jak widać, twórczość zespołu jest ważna także dla protestujących. Pokazali to studenci z Turcji.

Metallica jest zespołem, który przez wiele lat działalności nagromadził wielu fanów i to na całym świecie. Grupa trafia do różnych pokoleń, co widać idealnie nawet na protestach! Tureccy studenci postanowili użyć piosenki zespołu podczas manifestacji. Jaki numer został wybrany na protest?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Tureccy studenci użyli piosenki Metalliki na proteście. Jaki numer wybrali?

Studenci uniwersytetu Bogazici w Istambule protestują już od kilku dni. O co chodzi? Studenci są przeciwko mianowaniu rektorem Meliha Bulu, który jest członkiem partii rządzącej. Studenci pusczali bardzo głośno takie utwory jak: 'Master Of Puppets', 'Enter Sandman' i 'Nothing Else Matters'. Skąd taki dobór piosenek? W niedawnym wywiadzie Meliha Bulu stwierdził, że jest fanem Metalliki. Ujęcia z protestów możecie zobaczyć poniżej:

Jak zmieniał się Ozzy Osbourne? (GALERIA)

Ciekawe czy nagranie trafi do zespołu Metallica? Grupa obecnie pracuje nad nowym albumem i być może w przerwie uda się zobaczyć to, co robią studenci w Turcji.