Dom z papieru

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Dom z papieru sezon 5 - o której godzinie na Netflix 2. część 5. sezonu?

2021-12-02 10:15

Wszyscy fani przygód Profesora czekają na ostatnie odcinki popularnego serialu Dom z papieru. Finał największego napadu dobiega końca, a ostatnie starcie La Bandy zobaczymy już 3 grudnia. O której godzinie nowe odcinki?

Dom z papieru 5 sezon - o której godzinie premiera na Netflix? Dom z papieru to hiszpański serial, który szybko stał się hitem na całym świecie. Wszyscy fani drużyny Profesora niecierpliwie czekają na każdy kolejny sezon. Niestety twórcy z premierą 5. części zapowiedzieli, że widzowie po raz ostatni zobaczą rabusiów na ekranie. Przypomnijmy, że Netflix podzielił finałowy sezon na dwie połowy. Pierwsza miała premierę na początku września, a druga pojawi się 3 grudnia.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Dom z papieru - podsumowanie 1. części 5. sezonu

W pierwszej połowie 5. sezonu Arturito dostał się do miejsca w Banku, które mogło być bardzo niebezpieczne dla drużyny Profesora. La Banda ciągle topi złoto i opracowuje nowy plan ucieczki. W budynku pojawiła się również wojskowa armia, z którą rabusie musieli walczyć. Tokio, która próbowała przetrwać atak żołnierzy w kuchni, wspomina swoją pierwszą miłość. Sytuacja w namiocie policyjnym zrobiła się bardzo napięta, a Alicia Sierra zlokalizowała kryjówkę Profesora.

Sonda
Czy uważasz, że Dom z Papieru powinien zakończyć się na pierwszych dwóch sezonach?

Dom z papieru sezon 5 - o której godzinie, ile odcinków?

Pierwsza połowa piątego sezonu miała swoją premierę 3 września, gdzie pojawiło się 5 odcinków. W drugiej części twórcy przygotowali dla widzów kolejne 5 epizodów. Wszystkie pojawią się 3 grudnia, o godzinie 9:00.

Źródło: Dom z papieru sezon 5 - o której godzinie na Netflix 2. część 5. sezonu?