Dave Grohl przyznał się, od kogo ściąga Foo Fighters. Jesteście zaskoczeni?

i

Autor: screen: https://youtu.be/CJd82T1_o1A

Dave Grohl o spotkaniu Davida Bowie: jakbym zobaczył UFO

2022-03-14 15:04

Każdy ma swoich idoli, nawet największe gwiazdy, które mają na swoim koncie liczne sukcesy. Również Dave Grohl, który gdy zobaczył Davida Bowie, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Dave Grohl uznawany jest przez wiele osób za idola i jak łatwo się domyślić, sam ma artystów, których słucha, bardzo lubi i jest ich fanem. Lider Foo Fighters przyznał, że gdy zobaczyć Davida Bowie, był mocno zaskoczony i praktycznie, nie mógł uwierzyć w to co widzi.

Co tam w środku gra? Nirvana

Dave Grohl o spotkaniu Davida Bowie: jakbym zobaczył UFO

W wywiadzie dla 'ABC News', Dave przyznał, że gdy pierwszy raz zobaczył Davida Bowie, nie mógł uwierzyć, że dzieje się to w rzeczywistości:

Pamiętam, kiedy pierwszy raz spotkałem Davida Bowiego na festiwalu w Anglii. On był gwiazdą, my graliśmy wcześniej. Stałem w fosie dla fotoreporterów i czułem się, jakbym widział UFO. „O mój Boże, to się dzieje naprawdę”. A potem go poznałem. „O mój Boże, co za gentleman, co za błyskotliwa, uprzejma i zabawna osoba”. Potem nagraliśmy razem piosenkę. To było wiele lat temu. W takich chwilach uświadamiasz sobie, że to zwykła osoba, ale z drugiej strony myślisz sobie „to mój bohater”. To David Bowie.

Warto dodać, że Dave Grohl pojawił się na płycie Bowiego w 2002 roku.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]