Czekacie na Ród smoka? Oto 5 seriali, które warto wcześniej obejrzeć

2022-05-13 9:40

"Ród smoka" to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tego roku. Dla tych, którzy nie mogą doczekać się debiutu prequela "Gry o tron", proponujemy 5 innych seriali, które umilą wam okres oczekiwania. Zatem, co warto obejrzeć przed "Rodem smoka"?

"Ród smoka" zbliża się coraz większymi krokami. Serial HBO ponownie zabierze nas do krainy Westeros, gdzie intrygi, zdrady, skrytobójstwo i walka o władzę są na porządku dziennym. Dla tych, którzy przed premierą chcą wczuć się nieco w klimat (lub zwyczajnie umilić sobie czas oczekiwania), przygotowaliśmy listę 5 seriali, które warto obejrzeć przed debiutem "Rodu smoka".

ZOBACZ TAKŻE: "Ród smoka" - 5 powodów, dla których prequel będzie lepszy niż "Gra o tron"

Ród smoka: podobne seriale, które warto obejrzeć przed premierą

"Ród smoka" będzie przede wszystkim serialem kostiumowym, który opowie nam o wojnie o tron Siedmiu Królestw. Nie zabraknie podstępów i niecnych występków, a także spektakularnych bitew i rodzinnych niesnasków. Jeśli zatem szukacie podobnych seriali, które warto obejrzeć przed premierą "Rodu smoka", zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu. Znajdziecie tam 5 seriali w sam raz dla was.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko "Ród Smoka": oto 5 innych historii ze świata "Gry o tron", które zasługują na własny serial

Sonda
Ród Smoka - czekasz na prequel "Gry o tron"?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Źródło: Czekacie na Ród smoka? Oto 5 seriali, które warto wcześniej obejrzeć